sobota, 23 januára, 2021
8.3 C
Bratislava
Úvod Aréna Naštvaný Sulík odkazuje známemu moderátorovi: Je to len lacný demagóg

Naštvaný Sulík odkazuje známemu moderátorovi: Je to len lacný demagóg

Nenechal to len tak. Líder opozičnej strany SaS Richard Sulík je známy svojou aktivitou, respektíve interaktivitou na Facebooku. Práve na svojej „stene“ už neraz prezentoval názor či vyjadrenie, ktoré malo následne množstvo zdieľaní, prípadne komentárov a „lajkov“. 

Preto ani príliš neprekvapí, že po kritike od Michala Havrana v rámci autorskej strany v denníku SME sa Sulík rozhodol reagovať.

Svoj dlhý status začína politik slovami: „HAVRANOVI MOŽNO DARUJEM CHROBÁKA TRUHLÍKA, no nie Odvodový bonus III, lebo to by boli perly sviniam,” narážajúc na Havranove kritické poznámky k odvodovému bonusu.

Známy teológ, komentátor či moderátor Michal Havran sa tiež negatívne vyjadril o stretnutí Danko – Sulík, ktoré sa konalo v Rakúsku a ktorého témou boli aj predčasné parlamentné voľby.

„Slovenskí politici majú jediný politický program a tým sú oni sami,“ nedával si servítky pred ústa Havran.

Volení zástupcovia ľudu by mali podľa Havrana riešiť reálne problémy ľudí, respektíve krajiny – slabú úroveň našich žiakov, rómske osady, rastúci extrémizmus.

Sulík to však vidí trošku inak.

„Neverím, že je taký naivný a naozaj si myslí, že s Dankom budem riešiť nemocnice alebo slovenských žiakov. My sme opozícia, až si to nevšimol. Ale riešiť s Dankom predčasné voľby, aby sme čím skôr mohli realizovať OB III, to zmysel dáva,” spomína vo svojom statuse.

A ako prídavok Sulík na margo svojho kritika dodal: „A viem, že tomuto Havran rozumie a píše presný opak, a preto je len lacný demagóg.”   

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

NAJČÍTANEJŠIE

Slovensko
Pozitívne vzorky 233,027 Úmrtí 3,894 Uzdravení 183,942 Infikovaných 45,191 Last updated: 23. januára 2021 - 07:38 (+01:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky