Petícia za zavedenie nového železničného spojenia

    0
    Petícia - ilustračné foto (Autor: pixabay.com)

    My, dolupodpísaní občania Slovenskej republiky žiadame kompetentných o zavedenie spoja zo stanice Žilina cez Leopoldov, Galantu a Nové Zámky do Komárna a späť, nakoľko zo Žiliny nie sú žiadne priame spojenia do miest na juhu Slovenska.

    Milan Halás

    Formulár pre podpísanie petície nájdete tu.

    - Reklama -