Varovný hlas z Nemecka: Ak príde toľko utečencov ako vlani…

  0
  Správanie migrantov je častokrát úplne neakceptovateľné (ilustračné foto) (Autor: Facebook, TAHARRUSH EPIDEMIC STRONGLY UPTRENDS IN EUROPE!)

  Klingholz tvrdí, že kontrolovaná migrácia, keď do krajiny príde iba obmedzený počet ľudí, môže byť prospešná. Katastrofou je ale podľa neho nekontrolovaný prúd utečencov, ktorý neúmerne zaťažuje aparát hostiteľskej krajiny.

  Vláda stratí schopnosť konať

  „Nemecko potrebuje pracovníkov. Ale keď dovolíme, aby si šlo všetko svojou vlastnou cestou, príde príliš veľa ľudí. V Nemecku už s tým máme skúsenosť – ak prijmeme rovnaké množstvo utečencov, ako sme prijali vlani, hrozí, že vláda stratí schopnosť konať,“ varuje Klingholz.

  Keď elity hovoria: „V Európe je všetko v pohode, prosím, poďte ďalej,“ dávajú podľa odborníka migrantom falošné sľuby. „Integrácia týchto ľudí je možná, iba ak tu nájdu prácu. A to je niečo, čo sa vylučuje s kvantitou prichádzajúcich,“ tvrdí Klingholz s tým, že príchod utečencov je preto v tento moment všetkým, len nie humánny.

  Dôsledky zlyhania nemeckej vlády tvárou v tvár utečeneckej kríze by podľa odborníka mohla pocítiť celá Európa. Klingholz predpovedá zrod ďalších radikálnych strán, ktoré sa môžu dostať k moci tým, že budú hlásať jednoduché odpovede.

  Celý text TU.

  autor: luš

  - Reklama -