pondelok, 1 marca, 2021
1.1 C
Bratislava
Úvod Aréna Lipšic prehovoril. Tuší, kto zverejnil video z jeho autonehody

Lipšic prehovoril. Tuší, kto zverejnil video z jeho autonehody

Začiatkom pracovného týždňa do médií prenikli zábery, ktoré zobrazujú okamihy z dopravnej nehody exposlanca Daniela Lipšica. Obálku s USB kľúčom s inkriminovaným videom dostali viaceré redakcie. Šokujúce video zachytáva nielen samotnú zrážku exposlanca s dôchodcom, ale aj niekoľko minút tesne po nej. Spomínané video si môžete pozrieť TU.

Kamery zachytávajúce Lipšicovu zrážku s dôchodcom sú umiestnené na budove krajského súdu, konkrétne justičnej pokladnice. Ako informuje spravodajský portál Čas.sk, hovorca Pavol Adamčiak potvrdil, že záznamy z týchto kamier dali len vyšetrovateľom Okresného riaditeľstva Policajného zboru SR. „Inému žiadateľovi neboli poskytnuté. Krajský súd v Bratislave vylúčil inú manipuláciu so zariadením a predmetným záznamom pracovníkom súdu,“ vyjadril sa Adamčiak.

Anonym však v liste píše: „Našťastie, polícia nie je jediná, kto týmto videom disponuje.“ Objavili sa aj špekulácie, že video preniklo na verejnosť pre Lipšicovo vydieranie. Ten tieto domnienky poprel slovami: „Nikto mňa ani mojich blízkych nevydieral. Myslím si, že ma veľmi dobre poznajú, vedia, že by som sa nikdy v živote vydierať nenechal, takže by to ani neskúšali.“ Ako píše Čas.sk, exposlanec tuší, kto za zverejnením nahrávky stojí, ale konkretizovať to zatiaľ nechcel.


ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

NAJČÍTANEJŠIE

Slovensko
Pozitívne vzorky 308,083 Úmrtí 7,189 Uzdravení 255,300 Infikovaných 45,594 Last updated: 1. marca 2021 - 08:09 (+01:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky