štvrtok, 25 februára, 2021
7.1 C
Bratislava
Úvod Aréna Galko takmer zomrel

Galko takmer zomrel

Ľubomír Galko vo svojom statuse na sociálnej sieti veľmi podrobne opísal, prečo na dnešný deň len tak skoro nezabudne. Šoféroval na zasadnutie NR SR, keď po pár minútach cesty, na konci Stupavy, sa na neho v ľavotočivej zákrute vyrútilo strieborné osobné auto. Ako sám politik upozorňuje, mal na výber len dve možnosti. Strhnúť volant alebo zostať na vozovke.

„Lenže akonáhle som trhol volantom, uvedomil som si, že ak to spravím, s najväčšou pravdepodobnosťou to nemusím prežiť, lebo tomu poľu, čo je tam, predchádza nebezpečný zráz a ja sa na 100 % s autom prevrátim. Bol to len okamih sekundy, v ktorom som sa rozhodol a ostal som na ceste aj v pôvodnom smere jazdy a rútil sa na prichádzajúce auto v protismere, resp. rútilo sa ono na mňa. Jediné, na čo som sa zmohol, bolo, že som trúbil ako odušu. V takejto chvíli sa každému v hlave premelie zrejme niečo iné, u mňa to bolo niečo rebelské, niečo v zmysle: 'Asi tam pôjdem, ale ty tam pôjdeš so mnou',” opísal Galko vypätú situáciu. Politik však dodáva, že tesne pred osudnou zrážkou vodič osobného auta odbočil a vyhol sa tak kolízii.

„Snažím sa písať tento status bez emócií, aj keď to vo mne buchoce, lebo som si bol to miesto pozrieť teraz pred chvíľou ešte raz a osobne si myslím, že som, možno duchaprítomnosťou, možno blbou šťastnou náhodou, ušiel hrobárovi z lopaty,“ dodáva Galko na Facebooku.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

NAJČÍTANEJŠIE

Slovensko
Pozitívne vzorky 300,775 +2,438 Dnes Úmrtí 6,859 +84 Dnes Uzdravení 255,300 Infikovaných 38,616 Last updated: 25. februára 2021 - 11:25 (+01:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky