piatok, 7 mája, 2021
10.7 C
Bratislava
Úvod Aréna Stiahla nohavičky v kampani, teraz je na titulke Playboy. PL.sk zistili, ako...

Stiahla nohavičky v kampani, teraz je na titulke Playboy. PL.sk zistili, ako sa tam Cigániková dostala

Na sociálnej sieti sa objavila fotografia poslankyne z SaS Jany Cigánikovej v spoločnosti editorky Playboy Slovensko Barbory Hrubanovej. Spomínané dámy držia spoločne v rukách vydanie pánskeho časopisu, na ktorého titulke je práve liberálka.

Zdroj: Facebook/ Barbora Hrubanová

Nestáva sa často, že by poslankyňa Národnej rady SR bola na titulke pánskeho magazínu, a tak Parlametné Listy zisťovali u samotnej editorky časopisu to, prečo je Cigániková na ich titulnej strane. Tá na našu otázku zareagovala smiechom a povedala: „Janka teraz v piatok oslavovala narodeniny a ja som rozmýšľala, čo jej dám ako darček,“ začína približovať editorka magazínu Hrubanová a pokračuje, „tak som si povedala, že si urobím srandu a dám ju na titulku Playboya.“

Podľa jej slov nakopírovali všetky texty septembrového čísla magazínu a na titulnú stranu umiestnili jej fotografiu ako playmate Janka. „Celé to bola iba sranda,“ uviedla veci na pravú mieru Hrubanová a dodala, že veľa ľudí sa toho chytilo a hádali sa, prečo je poslankyňa na titulke. Na záver nám editorka časopisu dodala: „V októbrovom čísle s ňou budeme mať v časopise rozhovor.“ uzavrela.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 384,660 +343 Dnes Úmrtí 11,920 +34 Dnes Uzdravení 366,264 Infikovaných 6,476 Last updated: 7. mája 2021 - 01:55 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -