Extrémista Magát sa vyhráža: Ak si politici myslia, že ich národ nemôže fyzicky vymazať, tak sa mýlia

  0
  Marián Magát na proteste proti islamizácii a americkému imperializmu (2015) (Autor: Peter Števkov)
  Nedávny status Mariána Magáta k článku portálu Trnava Web varuje politikov pred prípadnou odozvou ľudí za to, ako na Slovensku vládnu. Známy ultrapravičiar súhlasí podľa svojich slov s Vaským, ktorý chce „pozabíjať celú plejádu ponovembrových politikov legitímnou cestou“. 
   
  Rudolf Vaský je kontroverzný aktivista, ktorý má priaznivcov nielen na Slovensku, ale aj v susednom Česku. Začiatkom septembra predstavil v Trnave svoju teóriu o genocíde oboch národov. Vaský chce nastoliť novú vládu a zmeniť režim, ale nepočíta s protestmi či vyjednávaním, volá priamo po revolúcii. 
   
  „Ak si politici myslia, že ich národ nemôže fyzicky vymazať, tak sa mýlia. Stačí sa pozrieť do minulosti, koľko politikov viselo, bola im sťatá hlava, boli zastrelení či boli inak zmazaný zo sveta :),“ napísal na Facebooku Magát v komentári k Vaského aktivitám.  
   
  Len pripomeňme, že Rudolf Vaský sa nedávno dostal do sporu s poslancom Petrom Osuským, ktorý ho pre jeho spôsoby vyfackal pred bratislavským bytovým komplexom Bonaparte počas protestu organizovaného opozíciou. 
   
  Marián Magát komentuje iniciatívu Rudolfa Vaského na Facebooku
  Marián Magát komentuje iniciatívu Rudolfa Vaského na Facebooku. (ReproFoto: Facebook/M.Magát)
   
  - Reklama -