SNS kradne Smeru voličov a Kali sa len veselo prizerá. Flašíková-Beňová opäť strieľa do vlastných radov

  0
  Monika Flašíková Beňová, poslankyňa EP (SMER-SD) (Autor: SITA)

  Že si predseda NR SR povolal strážiť do tej polorozpadnutej budovy plnej negatívnej energie a otrasného správania mužov v klobúkoch s pštrosím perom, je v princípe snaha získať ešte viac voličov SMER-u,“ myslí si europoslankyňa. Podľa nej je však hlavným dôvodom klesania preferencií najväčšej politickej strany fakt, že minister vnútra nekoná tak, ako by mal.

  … vedľa stojaci minister vnútra sa, veselo usmievajúc do kamier a fotoaparátov, celkom evidentne rozhodol nezaujímať o názor verejnosti ani o klesajúcu dôveru a preferencie našej strany,“ páli smeráčka do vlastných radov a kolegu Kaliňáka vyzýva, aby sa spamätal. Čo tam po dôvere, morálke, slušnosti… snáď nás potom SNS vezme aspoň do koalície,“ povzdychla si Flašíková-Beňová.

  Ježiš (to nebolo oslovenie, Kali), kedy sa už spamätáme?! Kde je ambícia byť dobrou stranou pre ľudí? Radšej ponaháňame nepohodlných ľudí na prokuratúre, v médiách a pod.,vyjadruje sa o kolegovi europoslankyňa.

  Status Flašíkovej-Beňovej zaujal aj LGBTI aktivistku Romanu Schlesingerovú, ktorá europoslankyňu vyzvala, aby založila vlastnú stranu. … poďte domov a založte slušnú ľavicovú alternatívu. To isté by mali urobiť pravicoví politici, ktorým ešte morálka niečo hovorí… tu nie je koho voliť,“ posťažovala sa aktivistka. Europoslankyňa jej však odpovedala iba tajomným úsmevom.

  Zdroj: Facebook/Monika Flašíková-Beňová

   
  - Reklama -