Máte šancu aj vy. Pýtajte sa Druckera… cez Beblavého

  0
  Katarína Macháčková a Miroslav Beblavý (Autor: SITA)

  Odídený poslanec zo strany Sieť Miroslav Beblavý je známy svojou prácou v rezorte zdravotníctva. V minulosti poukázal na viacero káuz práve v tomto rezorte. Rovnako zverejnil čiernu listinu – zoznam mien ľudí, na ktorých by si ministri mali dávať pozor. Najnovšie sa pasuje do pozície sprostredkovateľa medzi ministrom zdravotníctva Tomášom Druckerom a ľuďmi.

  „Ste nespokojní so stavom zdravotníctva? Máte otázku, ktorú by ste radi spýtali priamo ministra zdravotníctva Tomáša Druckera?“ píše Beblavý na sociálnej sieti. „Vyplňte, prosím, tento kratučký dotazník a my vybrané otázky položíme ministrovi naživo v parlamente už budúci týždeň,“ dodáva. Podľa jeho slov sú ministrove verejné odpovede verejné záväzky.

  Zdroj: Facebook/Miroslav Beblavý

  Dotazník, v ktorom môžete položiť otázku ministrovi Druckerovi, nájdete TU.

  Ako sa píše v samotnom dotazníku, Beblavý spolu s poslankyňami Katarínou Macháčkovou a Simonou Petrík a v spolupráci so Zuzanou Zimenovou sa rozhodli zmeniť zvyklosti pri hodine otázok. Konajú tak na základe toho, že doteraz táto hodina otázok neprinášala občanom priame spojenie s vládou a neriešila skutočné problémy.

  - Reklama -