Boris Kollár pritvrdil. Smrad… Cpe svoj rypák cez špekulatívne peniaze do každej oblasti života, pustil sa opäť do miliardára Sorosa

  0
  Boris Kollár a George Soros (Autor: TASR)
  Mimovládne organizácie sponzorované americkým podnikateľom Georgom Sorosom ležia Borisovi Kollárovi, zdá sa, v žalúdku. V ďalšom zo svojich statusov na Facebooku dnes uviedol, že je to podľa neho práve Soros, ktorého nazval smradom, kto „rozvracia a hnusne otrávil aj spoločenskú klímu“ na Slovensku aj v susednom Česku. 
   
  Poslancovi národnej rady prekážajú najmä mimovládne organizácie, ktoré podľa neho ovplyvňujú verejnú mienku tak, ako si to želá americký multimiliardár. „Cpe svoj rypák cez špekulatívne peniaze do každej oblasti života, financuje u nás NGO (mimovládne organizácie), ktoré potom podľa jeho príkazov určujú, kto je ten dobrý a koho treba zlikvidovať, oprskať, onálepkovať, opľuť a spoločensky znemožniť,“ píše Kollár v narážke na Sorosa. 
   
  O Kollárovych výhradách voči Sorosovym NGO na Slovensku sme písali TU.
   
  George Soros je podľa Kollára zodpovedný za podporu imigrácie aj LGBTI komunity. „Tento svetový manipulátor ovplyvňuje našu spoločnosť a chce nás doviesť do katastrofy. Podporuje imigraciu, podporuje LGTBI gender (agendu), chce potlačiť tradičnu rodinu, náš spôsob života, naše korene a pripraviť nás k nejakému plánu, toto sa ti, ty satan, nepodarí! Môžeš si nacpať tie doláre do… Ľudia už otvárajú oči a vidia, čo stváraš!“ napísal Kollár na adresu amerického miliardára. 

  Nie je to prvýkrát 

  Kollár nedávno dostal anticenu Homofób roka a nedával si v reakcii servítku pred ústa, keď sa v článku pre Konzervatívny výber obul do účastníkov takzvaného Dúhového pochodu za práva homosexuálov, ktorý koncom júla v Bratislave podporilo približne dvetisíc ľudí. 
   
  Na Dúhový Pride prišiel aj výkonný riaditeľ slovenskej pobočky Sorosovej Open Society Foundation (Nadácia pre otvorenú spoločnosť) Ján Orlovský. Jeho účasť označil Kollár za kompromitujúcu pre celé podujatie vzhľadom na aféru okolo uniknutých e-mailov Georga Sorosa. 
   
  „Únik ´sorosových e-mailov´, ktorý konšpiračné weby šíria pod názvom DC-leaks a autor článku okrajovo spomína ako kompromitujúci, obsahuje bežnú mailovú korešpondenciu nadačnej siete, ktorej obsahom sú verejne dostupné informácie o financovaní aktivít na podporu otvorenej spoločnosti,“ uviedol Orlovský pre PL.sk a dodal, že od Kollára ako predstaviteľa verejnej služby by očakával oveľa zodpovednejší postoj. Orlovského sme oslovili aj k najnovšiemu Kollárovmu statusu, ak zareaguje, jeho názor doplníme do textu.
   
  Status Borisa Kollára smerovaný na Georgea Sorosa
  Status Borisa Kollára smerovaný na Georgea Sorosa (zdroj: Facebook/Boris Kollár)
   
  - Reklama -