piatok, 23 apríla, 2021
12.8 C
Bratislava
Úvod Aréna VIDEO Cezo mňa nič také neprejde. Kollár o účasti pedofilov na Dúhovom...

VIDEO Cezo mňa nič také neprejde. Kollár o účasti pedofilov na Dúhovom pochode. Jeho dôkazy nájdete TU

Predseda hnutia Sme rodina Boris Kollár na svojom facebookovom profile píše, že si možno myslíte, že to už nie je možné, ale je, a upozorňuje na to, že „v Čechách sa o svoje práva už hlásia ČESKOSLOVENSKÍ PEDOFILI…“ a dodáva, že už pochodujú na Dúhových pochodoch. „Tieto zvrátenosti a úchylnosti cezo mňa v parlamente nikdy neprejdú!“ prízvukuje a k svojmu tvrdeniu pridáva aj video, v ktorom hovorí viac a varuje pred pridávaním sa abnormalít k LGBTI komunite.

Zdroj: Facebook/Boris Kollár

Sobáš v kostole, adopcia detí, pedofili a už sú v rade nekrofili

„Keď som tvrdil, že toto je salámová metóda, mal som absolútnu pravdu,“ vyjadril sa a pokračoval, „mysleli ste si, že už som absolútne šibnutý, keď tvrdím, že začnú najprv s týmito sobášmi v kostoloch, potom adopcia detí, potom nastúpia pedofili a už sú v rade nekrofili.“ Podľa jeho názoru, možno si niektorí poťukali po čele, že Kollár opäť vystrája a rozpráva hlúposti, „ale ono sa to ukázalo nie ako veľká hlúposť, ale ako reálna pravda“.

Ako vo svojom videu predseda hnutia Sme rodina tvrdí, v Českej republike sú pedofili v spojení s organizátormi Dúhových pochodov. „Už dokonca sa snažili dostať aj u nás na vystúpenie, na tribúnu a rozprávať ľuďom,“ hovorí a pohoršene sa pýta: „Kde sme to došli, keď takíto úchyláci z*sratí, sprostí si myslia, že nám tu budú skákať po hlave a že my im toto budeme tolerovať?“

Zdroj: Facebook/Boris Kollár

Takúto možnosť Kollár odmieta a razantne dodáva: „Pokiaľ ja budem v parlamente, tak vám garantujem, že cezo mňa nič takéto neprejde,“ hovorí a pokračuje, „môžete sa postaviť na hlavu a búchať sa do tých svojich zadkov a hlúpych hláv. Tak toto neprejde.“

Pedofili sú pripravení, mám na to dôkaz

Po ubezpečení verejnosti, že sa nič také za jeho prítomnosti v parlamente nestane, informuje, že „tí pedofili sú pripravení, už chceli ísť teraz von,“ vyjadril sa a pokračuje, „a mám na to dôkaz.“ Ako ďalej objasňuje, podľa jeho tvrdení unikla e-mailová komunikácia organizátorov Dúhového pochodu v Českej republike. „Mám tie e-maily, keby to niekto potreboval súrne vidieť, že si zase vymýšľam,“ povedal a uzavrel, „takže už sú pripravení. Už sú v druhom slede za nimi pripravení pedofili. Takže skutočne s tými nekrofilmi, som zvedavý, kto príde.“

ParlamentnýmListom.sk sa podarilo od Borisa Kollára získať tieto dôkazy. Obratom nám zaslal e-mailovú komunikáciu, ktorú mal k dispozícií. Tá pochádza z roku 2013 a má dokazovať komunikáciu organizátorov Pride pochodu, v ktorej komunikujú o účasti pedofilov.

Zdroj: Boris Kollár

Šéf Sme rodina PL.sk rovnako poslal screenshot webovej stránky Československej pedofilnej komunity a ich účasti na Dúhovom pochode, kde tvrdia, že sa od roku 2013 pravidelne zúčastňujú na pochode sexuálnych menšín Prague Pride.


Zdroj: Boris Kollár

Na ďalší screenshot nás upozornil na svojom facebookovom profile. Je na ňom vidieť dátum 17. 08. 2013 a k nemu poznámka, že vtedy sa členovia Československej pedofilnej komunity historicky po prvýkrát zúčastnili Prague Pridu.

Zdroj: Facebook/Boris Kollár


ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 378,635 +485 Dnes Úmrtí 11,405 +48 Dnes Uzdravení 255,300 Infikovaných 111,930 Last updated: 23. apríla 2021 - 13:24 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -