pondelok, 25 októbra, 2021
3.8 C
Bratislava
ÚvodArénaBabiš má na tému utečencov rovnaký názor ako ja. Asi aj on...

Babiš má na tému utečencov rovnaký názor ako ja. Asi aj on je nekultúrny a spiatočnícky homofób, rypol si Kollár

Neprejde deň, aby Boris Kollár neuverejnil príspevok na svojom Facebooku. V prípade lídra strany Sme rodina je to často aj viacero statusov za deň, takže v práci so sociálnymi sieťami patrí medzi najaktívnejších. Včera večer Kollára naštvala „nominácia“ na anticenu Homofób roka 2015.

Viac o anticene s Kollárovou nomináciou TU.

Preto ho určite potešil článok českého portálu Novinky.cz, v ktorom český minister financií Andrej Babiš takisto neschvaľuje akékoľvek kvóty z hľadiska prideľovania migrantov.

„Keď dnes vidíte, že vyspelejšie krajiny s odlišnou tradíciou prijímania migrantov nie sú schopné integrovať prisťahovalcov z krajín Blízkeho východu a Afriky, tak sa nemôžete čudovať, že s prijímaním akýchkoľvek utečencov nesúhlasím,” povedal okrem iného českým médiám Babiš.

Niet divu, že proti moslimom bojovne naladeného Kollára takéto vyhlásenie potešilo, pričom si neodpustil poznámku, respektíve otázku, či je aj Babiš teraz automaticky vnímaný ako nekultúrny a spiatočnícky homofób.

Zdroj: Facebook/Boris Kollar

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 456,438 Úmrtí 12,903 Uzdravení 412,666 Infikovaných 30,869 Last updated: 25. októbra 2021 - 09:41 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -spot_img