streda, 1 decembra, 2021
6.4 C
Bratislava
ÚvodArénaNašli sme Bašternáka. Takto po policajnej razii opúšťal svoju luxusnú vilu

Našli sme Bašternáka. Takto po policajnej razii opúšťal svoju luxusnú vilu

Kontroverzný podnikateľ spájaný s kauzou vratiek DPH na dnešný deň zrejme nebude spomínať v najlepšom. V bytovke na Tupého ulici v Bratislave poctila Bašternákove firmy návštevou Národná kriminálna agentúra. Polícia si posvietila aj na jeho honosnú vilu pod Slavínom. Redaktor ParlamentnýchListov.sk sa vybral „omrknúť“ situáciu.

V meďáku bez sprievodu

Na Havlíčkovej krátko po jedenástej už vládlo dokonalé policajné bezvetrie a nič nenasvedčovalo tomu, že vo vile bolo rušno. V tej chvíli ale priamo pred nami vyrazil z garáže samotný podnikateľ Bašternák. Venoval nám krátky pohľad a  vzápätí svoj luxusný príbytok opustil v rovnako luxusnom Mercedese Benz GL.

Podnikateľova budúcnosť je v súčasnosti nejasná. Jediné, čo môžeme so stopercentnou istotou povedať, že po dnešných policajných zásahoch Bašternák krátko pred obedom opustil vilu na Havlíčkovej bez sprievodu policajtov.

Bašternák opúšťa svoju luxusnú vilu

Bašternák opúšťa svoju vilu na Havlíčkovej ulici. Zdroj: pk

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 689,618 +9,534 Dnes Úmrtí 14,503 +85 Dnes Uzdravení 563,790 Infikovaných 111,325 Last updated: 1. decembra 2021 - 13:10 (+01:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -spot_img