pondelok, 17 mája, 2021
12.7 C
Bratislava
Úvod Aréna Bugár, prestaň sa strápňovať. Si ako Procházka. A Kaliňák s Bašternákom ako...

Bugár, prestaň sa strápňovať. Si ako Procházka. A Kaliňák s Bašternákom ako registrované partnerstvo, hromží liberál

Podpredseda strany SaS Ľubomír Galko sa najnovšie púšťa aj do predsedu Mosta-Híd a jednej časti vládneho štvorlístka Bélu Bugára, pretože, ako píše na svojej sociálnej sieti, Bugár sa opäť otočil. „Už je skoro ako Rado Procházka. Ráno povie niečo, popoludní opačne a večer to zasa zmení. Vraj keď si verejnosť pozrie predmetné dokumenty, zistí, že to nie je kauza,“ píše.

„Lenže verejnosť už nepotrebuje žiadne dokumenty. Ľudia vedia, že Robert Kaliňák pomaly prisahal, že s Bašternákom už roky nie je v kontakte',“ poukazuje liberál a dodáva, „dnes už je takmer 100%-ne isté, že dostával na účet státisíce eur, kupoval s ním nehnuteľnosti a podobne. Skrátka mal k nemu nieže bližšie, ale mimoriadne blízko. Pomaly až také registrované partnerstvo mali uzavreté.“

Zdroj: Facebook/Ľubomír Galko

Galko rovnako dodáva, že nezáleží na tom, ako mali „kšefty“ ošetrené. Či už ako nejaké splátky pôžičiek, aby to nebilo veľmi do očí alebo aby to akože bolo v súlade s naším nedokonalým právom. „Toto vie veľmi dobre aj Béla Bugár, takže by bolo vhodné, aby sa už tento politik Mostu svojimi vyhláseniami ďalej nestrápňoval a nesnažil sa robiť z ľudí bláznov,“ píše a dodáva, „dnešná koaličná rada by už mala rozhodnúť len o tom, či sa Kaliňák pôjde zbaliť hneď popoludní alebo až v podvečer. O ničom inom.“

Do diskusie pod príspevkom jeden z komentujúcich napísal: „Už ani prichytenie pri čine nič neznamená, furt to komentujú, že niekto klame, a o Bugárovi je známe, kde vietor, tam plášť, alebo kde to môže sypať, tak nesmie chýbať. Sk*rvená faloš.“ Ďalší pridáva: „Podľa mňa ani Bugár nie je neviniatko,“ či iný pritrvrdzuje: „Bugár je hnoj. Tam aj patrí.“

Zdroj: Facebook/Ľubomír Galko

Poslanec opozičnej strany SaS Galko tak reaguje na margo vyjadrení, ktoré urobil líder Mosta-Híd Béla Bugár v krátkom časovom intervale ku kauze Bašternák. Sám predseda tvrdil, že nevidí dôvod na odstúpenie ministra z funkcie, lebo vraj videl dokumenty priamo od Kaliňáka a sú ok. Uviedol to hovorca strany Most-Híd András Nagy. „Tie nepotvrdzujú obvinenia, ktoré na adresu Roberta Kaliňáka adresovali opoziční poslanci,“ dodal k dokumentom a neuviedol presne, o aké materiály malo ísť a čo v nich mal či nemal vidieť.

To bolo cez víkend. Dnes je už ale všetko inak. Béla Bugár otvoril Pandorinu skrinku a zatlačil na korunného princa Smeru Kaliňáka. Žiada zverejnenie dôkazov.

„Podľa strany Most-Híd by mal minister vnútra Robert Kaliňák zverejniť dokumenty, ktoré vyvrátia podozrenie vznesené opozíciou. Každý trestný čin musí byť riadne vyšetrený, to platí tak pre Bašternákove kauzy, ako aj pre porušovanie bankového tajomstva kýmkoľvek,“ poslal stanovisko Parlamentným Listom hovorca strany Most-Híd András Nagy a následne Bugár… Viac si môžete prečítať TU.


ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 387,659 +136 Dnes Úmrtí 12,238 +14 Dnes Uzdravení 371,004 Infikovaných 4,417 Last updated: 17. mája 2021 - 20:40 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -