Drastické FOTO. Británia lapá po dychu: Piatim chlapcom chrstli do tváre kyselinu, jeden prišiel o oko

  0
  Londýnsky Big Ben (Autor: SITA)

  Práve Mirror vo svojich záveroch váha, keď píše o tragédii, pri ktorej jeden z mladíkov možno príde o oko, ďalší sú doživotne poznačení popáleninami rôznych stupňov na tvári, jazyku, krku a ďalších miestach. Iné médiá, napríklad JewsNews, konštatuje, že útok na skupinu spôsobili tamojší migranti.

  Čo presne sa stalo? Bližšie nešpecifikované zdroje opísali len výsledný stav. V nedeľu o 12.32 h vycestovali zásahové vozidlá do ulice na West Road v Južnom Ockendone. Na mieste bolo päť mladíkov s rôznym stupňom zranení, všetci boli odvezení do miestnej nemocnice. Matka jedného zo zranených uviedla, že podľa doktorov môže jej syn prísť o oko. „Pravé je v poriadku, to ľavé vykazuje známky straty zraku,” citoval Mirror. Ďalšie popáleniny od kyseliny vraj majú na rukách.

  Hovorca nemocnice dodal, že keď záchranky dorazili na miesto, dvaja mladíci boli vážne zranení, zvyšní traja mali mať ľahšie popáleniny. Kto za útokom stojí a čo sa vlastne stalo, nie je príliš známe. Prípadní svedkovia boli vyzvaní, aby zatelefonovali na policajnú stanici alebo nechali odkaz.

  Daily Mail však citoval detektíva Gaila McKemmieho, ktorý povedal, že zábery z priemyselných kamier ukázali na možného páchateľa. Ten si vraj obete vybral náhodne, ale vyšetrovanie je natoľko v začiatkoch, že nemožno prijať jednoznačné závery.

  Zdroj: DailyMail.co.uk / Obrázky zobrazujú chlapcov po útokoch kyselinou na tvári a hlave.

  - Reklama -