Matovič premiérovi nedá pokoj ani v nemocnici. Fico to vychytal, tvrdí

  0
  Líder OĽaNO Igor Matovič (Autor: SITA)

  Ani po niekoľkých dňoch rozruch neutícha a dnes ráno si uštipačnú poznámku k zasadnutiu parlamentného výboru a s tým súvisiacej účasti premiéra Roberta Fica, ktorý je od minulého týždňa hospitalizovaný v Národnom ústave srdcových a cievnych chorôb, neodpustil ani predseda Obyčajných ľudí (OĽaNO-NOVA) Igor Matovič.

  FICO TO VYCHYTAL. Dnes by mal v NR SR obhájiť programové vyhlásenie vlády svojho zlepenca zlodejov a podvodníkov,“ píše Matovič na Facebooku. Ak príde… šak mu ani nebudem môcť z duše povedať, čo si o ňom a jeho zdrape myslím, aby som mu nespôsobil ešte nejaké zhoršenie stavu. Ak zostane v nemocnici, tak to by som mal byť ešte opatrnejší. Ako na objednávku, konštatuje Matovič.

  Zdroj: Facebook/Igor Matovič

  Reakcia Matovičových fanúšikov nenechala na seba dlho čakať. K lídrovi Obyčajných ľudí sa pridali v komentároch.

  Zdroj: Facebook/Igor Matovič

  Programové vyhlásenie vlády (PVV) strháva na seba pozornosť od samého začiatku, keďže všetci zástupcovia koaličných strán deklarujú, že sa im podarilo do vyhlásenia dostať 90 % svojho programu, s ktorým vstupovali do volieb. Vlna kritiky prichádzala zo všetkých strán. Medzi prvých kritikov patril odídenec zo strany Sieť Miroslav Beblavý, ktorý sa programovému vyhláseniu venoval hneď v niekoľkých statusoch.

  - Reklama -