Urazená Flašíková-Beňová: Na nože so svojou bývalou učiteľkou protokolu. Padali poriadne tvrdé slová

  0
  Monika Flašíková-Beňová (Autor: SITA)

  Odborníčka na protokol sa pre denník Plus JEDEN DEŇ pozrela trochu bližšie na zúbok niektorým našim politikom. Europoslankyňa Flašíková-Beňová však u nej príliš nepochodila. „Táto dáma nie je politička v pravom zmysle slova. Viac ako politik, ktorý sa snaží pre Slovensko niečo urobiť, sa predstavila ako nositeľka drahých outfitov a svojím inklinovaním k šoubiznisu. To je málo,“ skritizovala ju Holubová.

  Okrem toho jej ešte „naložila“, že v Bruseli pôsobí ako „odložená“ a viac ako v europarlamente pracuje na sociálnej sieti. Faktom je, že slovenská politička patrí skutočne k tým, ktorých môžeme označiť za majstrov prezentácie svojej osoby na sociálnej sieti. Len na Facebooku má aktívne dva profily, na ktorých sa vyjadruje k najrôznejším témam, pridáva fotky samej seba, s kamarátkami, ako nedávno s Evou Urbaníkovou a Simonou Bubánovou, či píše rôzne motivačné statusy.

  Monika Flašíková Beňová sa často prezentuje na sociálnej sieti. Tu je na fotke so Simonou Bubánovou a Evou Urbaníkovou. Foto: Facebook M. Flašíková-Beňová

  Monika Flašíková-Beňová sa často prezentuje na sociálnej sieti. Tu je na fotke so Simonou Bubánovou a Evou Urbaníkovou. Foto: Facebook M. Flašíková-Beňová

  Aj smerom k Holubovej kritike sa vyjadrila práve na Facebooku. „Neviem, kto je táto madam, nikdy som o nej nepočula a fotka s ručičkou pod bradičkou a s prepísknutým botoxíkom v čelíčku hovorí sama za seba, len ju poprosím, že nech ohodnotí najprv seba a potom nech skúsi zistiť si niečo o ostatných,“ nedala sa Flašíková-Beňová.

  Odborníčka na protokol preto reagovala opäť pre denník Plus JEDEN DEŇ. „Nemám sa prečo urážať. Poznám ju, študovala na našej škole – teda študoval jej index, ale ona nie,“ poslala jej tvrdý odkaz. Ako ďalej dodala, je rada, že zareagovala. „Už párkrát som sa k nej vyjadrovala. Nič pre ženy na Slovensku nerobí,“ skonštatovala Holubová a vyjadrila sa aj k svojmu „botoxu“. Podľa svojich slov žiadny nemá. Kvôli fotografii prešla dvojhodinovým líčením a fotili ju nasvietenú. „Mám predsa 57 rokov,“ obhájila sa.

  - Reklama -