štvrtok, 25 februára, 2021
4.2 C
Bratislava
Úvod Aréna Drnčanie punkových gitár a mávanie červenou zástavou. Volíme socializmus, zaznie vo videu...

Drnčanie punkových gitár a mávanie červenou zástavou. Volíme socializmus, zaznie vo videu propagujúcom stranu Vzdor

„Organizovať ľudí proti kapitalizmu za socializmus, vybudovať masovú, uvedomelú, odvážnu a disciplinovanú stranu komunistického typu.“ Nie, nejde o archívny materiál komunistickej strany z časov minulých, ide o aktuálne hlavné ciele strany Vzdor – strana práce. Predsedom strany je Stanislav Pirošík.

Nové propagačné video strany Vzdor – strana práce.

Aj samotný predseda strany, mávajúc červenou vlajkou s logom Vzdoru, sa spolu so svojimi straníckymi kolegami objavil v novom propagačnom videu strany. Členovia strany sa ocitnú v rozvalinách rozpadávajúcej sa stavby a za zvuku punkových gitár odprezentujú svoje posolstvo. Z úst členov vyjdú viaceré body, ktoré chcú ako strana dodržať. „Dvadsaťšesť rokov kapitalizmu stačilo,“ prehlási predseda strany vo videu a v postrehoch ho ďalej doplnia aj jeho kolegovia. „Za vyššiu kultúru pre všetkých, proti mediálnej debilizácii,“ vyhlási Lukáš Perný, jeden z členov Vzdoru. Na záver videa predseda Pirošík ešte zahlási: „Volíme socializmus“.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

NAJČÍTANEJŠIE

Slovensko
Pozitívne vzorky 298,337 Úmrtí 6,775 Uzdravení 255,300 Infikovaných 36,262 Last updated: 25. februára 2021 - 07:54 (+01:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky