VIDEO Znásilňovanie žien moslimami, drsný odkaz Merkelovej, zatvorenie hraníc. Hovorí muž, ktorého sa bojí veľa politikov

    0
    Geert Wilders (Autor: SITA)

    Wilders sa na úvod svojho trojminútového videa zmieňuje o silvestrovských útokoch migrantov na nemecké ženy v Kolíne nad Rýnom. Konštatuje, že nemecké ženy sa stali doslova lovnou zverou. „Stovky z nich boli obťažované, sexuálne napádané a niektoré dokonca znásilnené moslimskými migrantmi. Ide o sexuálny terorizmus a sexuálny džihád. A toto sa deje po celej Európe. V Holandsku, Francúzsku, Švédsku alebo Rakúsku,“ tvrdí šéf euroskeptickej a protiimigrantskej Strany za slobodu, ktorá je podľa aktuálneho prieskumu verejnej mienky najobľúbenejšie politickou stranou v Holandsku.

    „Tejto katastrofe sme sa mohli a mali vyhnúť. Bohužiaľ sa to nestalo. Vo väčšine európskych krajín sa naopak úrady snažia pravdu o porušovaní zákona zo strany moslimských migrantov zamlčovať. To sa im však nepodarí. Džin bol z fľaše vypustený už dávno,“ domnieva sa Wilders a hovorí, že ľudia v Holandsku aj v ďalších európskych krajinách majú plné právo byť nahnevaní. „Tisíce žien vznášajú otázky týkajúce sa bezpečnosti. Kto nás ochráni, pýtajú sa oprávnene. Tisíce rodičov hľadajú odpoveď na otázku, kto ochráni ich deti,“ uvádza Wilders s tým, že udalosti z Kolína nad Rýnom sa môžu stať aj v Holandsku.

    „Je najvyšší čas pozrieť sa pravde do očí. Moslimskí migranti prichádzajú na európsky kontinent z kultúry, v ktorej patrí ženám podradné miesto, a preto s nimi často zaobchádzajú horšie ako so zvieratami. Túto kultúru založil prorok Mohamed, ktorý udržiaval sexuálny pomer so svojou deväťročnou manželkou. Je skutočne najvyšší čas prijať smrtiace fakty o islame. Každý, kto tieto skutočnosti ignoruje a pozerá sa radšej inam, je spoluvinníkom. Začína byť čoraz jasnejšie, že holandský premiér Rutte, nemecká kancelárka Merkelová a ďalší politici odmietajúci uzavrieť hranice nesú za všetky uvedené skutky zodpovednosť,“ tvrdí Wilders.

    Strana za slobodu má podľa vyjadrenia jej šéfa v tomto bode úplne jasno. „Musíme uzavrieť hranice pre všetkých žiadateľov o azyl a migrantov prichádzajúcich z moslimských krajín. Zároveň navrhujeme, aby boli migranti mužského pohlavia, ktorí už prišli, nútení žiť iba v utečeneckých centrách a nemohli sa voľne pohybovať v uliciach holandských miest. Chceme všetky tieto opatrenia zaviesť preto, aby sa mohli holandské ženy cítiť vo svojej vlastnej krajine bezpečne,“ uzatvára Wilders, ktorý moslimských mužov pejoratívne označuje za „bomby naplnené testosterónom“.

    - Reklama -