V objatí s Tiefenbachom. Minister školstva predviedol svoje športové zručnosti, sily si zmeral aj s kontroverzným expolicajtom

  0
  Minister školstva Juraj Draxler (Autor: Reprofoto, Facebook)

  Minister si povedal, že svojimi športovými výkonmi bude motivovať mladých žiakov. Ani mu však nenapadlo, že sa môže v súboji ocitnúť práve so škandalóznym bývalým policajtom, ktorý čelí žalobe zo zneužívania verejného činiteľa.

  Žiadny mafián, len policajt, ktorému rupli nervy

  Podľa hovorkyne rezortu školstva Beáty Dupeľovej Ksenzsighovej minister neskúmal, kto na tréningoch bude, a kto nie. Tiefenbacha podľa nej ani nepozná, preto nevedel, že zápasí práve s ním, informuje denník Plus JEDEN DEŇ.

  Analytik Ján Baránek si tiež nemyslí, že Draxler urobil niečo zlé. Nejde totiž o žiadneho mafiána, len jedného policajta, ktorému praskli nervy. Možno by si mal pred voľbami dávať trochu väčší pozor, no keď si to vie obhájiť, nemusí to byť problém, myslí si Baránek.

  Minister sa potom ukázal aj v petržalskej základnej škole, kde sa stretol s mladými karatistami.Tu predviedol svoj výkop, už však nie v športovom úbore, ale v obleku.

  V objatí s Tiefenbachom. Foto: Reprofoto/Facebook

  V objatí s Tiefenbachom. Foto: Reprofoto/Facebook

  Obžalovaný expolicajt Tiefenbach svoju vinu odmieta. Pri včerajšej výpovedi na bratislavskom okresnom súde položil svedkyniam, proti ktorým mal použiť neoprávnenú silu, otázku, či niekedy nepracovali v eskorte. Hrozí mu až osem rokov väzenia.

  - Reklama -