Boris Dollár opäť na scéne: Ten lenivý papaláš v kuse iba dovolenkuje. Do koho sa zase takto obul?

  0
  Boris Kollár (Autor: Reprofoto Facebook)

  Nie je žiadnym tajomstvom, že Kollár nemá v láske prezidenta Andreja Kisku. Už viackrát mu práve prostredníctvom sociálnej siete poriadne „naložil“. A baví ho to aj ďalej. Čo mu tentoraz na Kiskovi tak prekáža?

  Buď lietadlo, alebo autá s majákmi

  Prezident vraj zabudol, že služba národu je poslanie. „Načo sa do toho úradu hrabal. Porušuje, čo môže,“ rozhorčil sa multiotecko a veľkopodnikateľ. Prezidentovi vyčíta, že je stále len na dovolenke a ešte aj s papalášskymi manierami. „V kuse používa lietadlo na súkromnú cestu domov. Alebo dovolenkuje papalášsky s kolónou áut s majákmi,“ rozčuľuje sa Kollár.

  Prezident bol totiž na krátkej súkromnej dovolenke, o čom však neinformoval. Navyše nenechal zvesiť prezidentskú štandardu, čo je proti pravidlám. Na dovolenke pritom nebol prvýkrát tento rok, ale minimálne piaty raz. Kiska sa však neprevinil len ponechaním štandardy nad svojím úradom, ale aj neinformovaním o svojej ceste, napísal denník Pravda.

  Najlepšia služba národu

  Prezident však pravidelne šokuje aj využívaním vládneho špeciálu na cestovanie domov, za rodinou do Popradu. To sa Kollárovi takisto obzvlášť nepáči. „Keď je aj niekedy tu, tak úraduje 2 –  3 dni a letí späť do Popradu. Je to najlenivejší prezident v histórii SR. A keď tu je a „pracuje“, tak vykonáva činnosť proti ľuďom,“ nakladá mu ďalej Kollár. Vraj buď robí z ľudí neinformovaných hlupákov, alebo pozýva NATO robiť základne. „Správa sa ako cudzí agent, velebí Porošenka a Erdogana a opäť letí na dovolenku,“ soptí Kollár, ktorý mu odkazuje, že vykonávať prezidentskú funkciu nie je to isté, ako robiť pôžičkáreň.

  Kiska si pohneval Slovákov, keď po summite NATO vyhlásil, že Slovensko ponúka pre potreby aliancie muničné sklady v Poprade. Predstava vojenskej strategickej základne nebola každému po vôli.

  Ako ďalej odkazuje Kollár Kiskovi, musí si uvedomiť, že teraz slúži národu, a tak sa má prispôsobiť aj jeho rodina. Podnikateľ má však pre neho „lepšiu“ radu. „Urobte nám službu, odíďte z úradu a choďte robiť otca a dovolenkovať.  To bude vaša najlepšia služba národu,“ odkázal prezidentovi.

  O stanovisko sme požiadali aj hovorcu prezidenta Romana Krpelana. Zatiaľ sme však vyjadrenie na Kollárove útoky nedostali.
   

  ZANECHAŤ ODPOVEĎ

  Zadajte svoj komentár!
  Zadajte svoje meno tu