Boris Kollár: Kiska, hanbi sa. Toto robí armáda toho hajzla, čo si ho sem pozveš a máš ho za kamoša. Zvery nacistické, máte nakúpené, žiadna milosť, tak ako vy, tak aj vám

  0
  Podnikateľ Boris Kollár (Autor: ReproFoto, Facebook)

  „Hajzli a Porošenko s Jaceňukom musia byť súdení za genocídu!!!“ píše vo svojom statuse na Facebooku. Podľa ruskej provládnej televízie NTV totiž v Donbase mal byť vybudovaný koncentračný tábor ukrajinskej armády, v ktorom mali zadržiavať zajatých separatistov a nielen ich.

  Reportáž si môžete pozrieť TU.

  „Pri dedine Nižná Krinka bol zadržiavací tábor ukrajinskej armády… resp. koncentračný tábor… po obsadení oblasti povstalcami boli nájdené masové hroby obetí popravených a zakopaných so zviazanými rukami,” opisuje hrôzostrašný nález.


  Status Borisa Kollára o koncentračnom tábore v Dombase

  Medzi obeťami mala byť dokonca aj žena v ôsmom mesiaci tehotenstva. „Nuž zvery nacistické, máte nakúpené, žiadna milosť, tak ako vy, tak aj vám,“ zaželal.

  Borisovi Kollárovi sa nepáči ani fakt, že prezident Andrej Kiska prezidenta Porošenka a premiéra Jacuňuka pozval na oficiálnu návštevu Bratislavy. „Kiska, hanbi sa. Toto robí armáda toho hajzla, čo si ho sem pozveš a máš ho za kamoša!“ nadáva.

  Reakcie jeho priateľov ho nenechali dlho čakať a medzi podpornými komentármi si to aj poriadne zlízol.

  „Borisko, ty by si mal navštíviť psychiatra a to urýchlene, lebo taký chorý človek, čo behá po Slovensku, je nebezpečný!!! Zasa si tu j*bol akúsi p*čovinu proruského novinára,“ poriadne pourážal, asi už, bývalého kamaráta Lukáš H., ktorý sa pýta ďalej Kollára: „Ja sa ťa opýtam jednu vec, ale na tu s tvojím hlúpym mozgom nebudeš vedieť odpovedať? Východ Ukrajiny, konkrétne oblasti, kde prebieha vojna, vtrhli ruskí alebo ukrajinskí vojaci? Kto tam tú vojnu začal? Ukrajinci si prišli zabíjať vlastných? Alebo Rusi prišli vyzabíjať cudzích?“ Za čo si odniesol odkaz od ďalšieho diskutéra s fotografiou zroneného kapitána Jean-Luca Picarda z kultového seriálu Star trek – Nová generácia s vulgárnym odkazom.

  Reakcie ľudí z Facebooku na Kollárov status

  „Neviem, prečo sa rozčuľujete nad jedným z najbezvýznamnejších prezidentov na planéte Zem. Ten ujko je šťastný, že ho navštívili aspoň dvaja prezidenti, ináč by ani pes o neho nezakopol,“ podporuje podnikateľa Peter N., ku ktorému sa pridal aj Milan H. „By som to nechal Kisku kopať, som zvedavý, až príde na rad Porošenko, ako sa bude vyjadrovať…“

  Komentáre podporovateľov Borisa Kollára

  - Reklama -