štvrtok, 28 januára, 2021
-1.6 C
Bratislava
Úvod Aréna Stanislav Martinčko: Pán premiér, nebojte sa utečencov, na Slovensko sa neuteká, zo...

Stanislav Martinčko: Pán premiér, nebojte sa utečencov, na Slovensko sa neuteká, zo Slovenska sa uteká!

Naše politické špičky majú tiež pod sebou kone, ale tie sú vo väčšine prípadoch biele, cez ktoré miznú veľkou rýchlosťou eurá vo vreckách majiteľov bielych koní.

Referendum v Gabčíkove našich mocných veľmi vystrašilo, preto sa v otázke migračnej krízy stavajú na zadné a neuvedomujú si, že podobným spôsobom by sa mohla zachovať aj EU a niektoré štáty, prijatím takých opatrení, že našich ľudí, ktorí boli zo Slovenska vyhnaní za prácou do vyspelej Európy, nazve ekonomickými migrantmi a pošle ich domov na Slovensko. Podľa odhadov je týchto našich ľudí, ktorí pracujú v západnej Európe niekoľko stotisíc. Kvóty aj ich prijatie väčšinou je zakotvené v Lisabonskej zmluve, ktorú podporili aj tí, ktorí sú teraz proti.  Strašenie premiéra o 4000 bojovníkov, ktorí sú údajne v Európe nie je namieste, lebo ak ich vedeli spočítať, tak potom určite vedia, kto sú, ako sa volajú, kde sa pohybujú a nemal by byť problém ich pochytať a poslať tam odkiaľ prišli, tým zabezpečiť bezpečnosť našich ľudí. Myslíme si, že premiér by mal riadne vážiť slová nie len vo vzťahu k nám, ale aj vo vzťahu k EU a úzko stranícky záujem spojený s voľbami nenadraďovať  nad záujem Slovenska. Do tejto hry sa nechal zatiahnuť aj parlament, ktorý sa mnoho ráz nezdráhal prijať zákony proti vlastným občanom, kašle na to ako nefunguje právo, pozerá sa ako ním prijaté zákony pomáhajú rabovať chudobných ľudí exekútorskými hordami. Stavajú sa proti kvótam napriek tomu, že u nás nechce ostať ani jeden utečenec a namiesto odmietania kvót  by sa mali hanbiť za to, že sú predstavitelia štátu, z ktorého sa vyháňajú vlastní občania a až 70% mladých ľudí chce radšej žiť mimo krajinu a nechcú ostať u nás žiť ani utečenci z vojnovej Sýrie. V súvislosti s migrantmi a strach z nich môže byť aj fakt, že ak sa státisíce našich občanov dozvedia, že migranti majú trikrát na deň stravu, bývanie zadarmo a vreckové, budú sa dožadovať toho istého aj státisíce našich núdznych,  poskytne im štát tie isté výhody?? Preto, sa naša elita chce problému migrantov zbaviť, aby nemusela riešiť problémy našich vlastných občanov.  R. Fico toho narozprával viac než dosť, o jednej zdravotnej poisťovni, diaľnice z BA do KE, o roku 2014 kedy nebude v politike, o vláde bez škandálov.

O bojovníkoch a migrantoch rozpráva a vie veľmi veľa, ale prečo nevie nič o tete Anke je veľkou záhadou!!

Stanislav Martinčko (O2H)
Článok publikujeme so súhlasom autora, pôvodný text nájdete na martincko.blog.sme.sk.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

NAJČÍTANEJŠIE

Slovensko
Pozitívne vzorky 241,392 +2,775 Dnes Úmrtí 4,361 +101 Dnes Uzdravení 202,148 Infikovaných 34,883 Last updated: 27. januára 2021 - 23:55 (+01:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky