nedeľa, 17 januára, 2021
-3.4 C
Bratislava
Úvod Aréna Stanislav Martinčko: Maskot TA3 Danko ešte aj na Sedembolestnú!!

Stanislav Martinčko: Maskot TA3 Danko ešte aj na Sedembolestnú!!

Predseda SNS pán Danko, ako pravý maskot sa objavuje skoro v každej relácii a komentuje udalosti okolo nás so železnou pravidelnosťou, aby tak naplnil ciele, pred ktoré ho postavila strana. Je viac ako zarážajúce, že Rada pre vysielanie si to doteraz  nevšimla a toleruje jednostranné preferovanie jednej mimoparlamentnej strany, najmä preto, že ostatné mimoparlamentné strany dostávajú v spravodajskej televízii nulový, alebo ako napríklad SKOK trocha väčší priestor.  Je taký stav akceptovateľný, kto taký stav akceptuje?? Nedávno sa na deň Ústavy otvárali všelijaké dvere, hovorilo sa o dodržiavaní Ústavy, jej dôležitosti pre zdravý vývoj spoločnosti. A výsledok? Politická súťaž o hodnoty je  neférová a neústavná. TA3 namiesto toho, aby ponúkla relevantný priestor všetkým mimoparlamentným stranám, púšťa dookola reklamu, kde chváli postavenie toľko osvetlenia po našich mestách a dedinách, ktoré by osvetlili cestu z Košíc do Bratislavy. Táto reklama na osvetlenie vyzerá skôr komický, keď si uvedomíme, že osvetlenie cesty z Košíc do Bratislavy síce máme, ale diaľničné spojenie je v nedohľadne.  Z vysielania tejto reklamy jasne vidíme, že TA3 najskôr zaujíma balík peňazí, ako objektívne spravodajstvo, s ktorým sa dokonca chváli na bilbordoch po celom Slovensku, že ju sleduje až 44% divákov. Ak by to, čo vysiela táto televízia sa všetko zakladalo na pravde, tak Slovensko by určite malo jednu z najvyšších životných úrovní v Európe, ale život na Slovensku je veľmi vzdialený tomu, čo nám podsúva TA3. Značná časť občanov vinou systému, ktorý nám reprezentujú na TA3 je bezvýchodisková, narastá počet sebevrážd, chorí ľudia zomierajú bez adekvátnej pomoci štátu a tí, ktorí sa o zomierajúcich starajú sa za svoju prácu nedočkajú spravodlivej odmeny a aj o to málo čo dostávajú ich štát chce pripraviť, preto sú nútení prísť aj s posteľami pred ministerstvo, odkiaľ ich vypoklonkujú bez nádeje, ktorá sa v ľuďoch stráca, tak ako o nej hovoril  biskup vo svojej kázni  na púti v Šaštíne.  Smutný to pohľad na krajinu, ktorá sa nevie slušným spôsobom postarať o zomierajúcich. TA3 na púti v Šaštíne mala obrovské šťastie, že medzi 30 000 pútnikmi našla predsedu SNS Danka a ešte aj na sviatok Sedemboletsnej priniesla jeho spoveď. Je to ten istý Danko, ktorý novinárke o sebe hovorí, že je gauner.  Zrejme TA3 má rada gaunerov typu pána Danka, ktorý nevie slušným spôsobom vysvetliť, ako to v skutočnosti s lesmi okolo Revúcej bolo, alebo aj je. Bolo by vhodné, aby aj TA3 sa pýtala svojho maskota, aby vysvetlil, čo všetko je za lesmi, aby diváci mohli posúdiť, či je pán Danko slušný človek, alebo gauner.         

V doterajšej histórii olympijských hier boli maskotmi väčšinou milé zvieratka a TA3 by sa stala prvou, kde maskot je gauner.

Stanislav Martinčko (O2H)
Článok publikujeme so súhlasom autora, pôvodný text nájdete na martincko.blog.sme.sk.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

NAJČÍTANEJŠIE

Slovensko
Pozitívne vzorky 222,752 Úmrtí 3,417 Uzdravení 166,555 Infikovaných 52,780 Last updated: 17. januára 2021 - 06:23 (+01:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky