nedeľa, 17 októbra, 2021
7.2 C
Bratislava
ÚvodArénaBlaha má svojho nového „nácka“: Ty komunistický smrad, hodím ťa do Dunaja,...

Blaha má svojho nového „nácka“: Ty komunistický smrad, hodím ťa do Dunaja, napísal mu a poslanca to rozveselilo

„Ty smrad komunistický. Tak podľa teba je Kotleba kreatúra..a ty potom čo si?“ odkázal mu istý Pavol Vavra zo Stupavy. Blaha totiž na Facebooku napísal aj meno dotyčného. Tentoraz tohto konkrétneho, pretože ako tvrdí, podobné odkazy sú u neho na dennom poriadku.

Vždy sa teší, keď niekoho naštve

„Takýchto mailov od nadšencov fašizmu, či už toho slovenského kotlebovského, alebo ukrajinského protiruského, dostávam neúrekom a vždy ma mimoriadne rozveselí, že som naštval nejakého ,nácka‘,“ teší sa poslanec. Aj tohto zatiaľ posledného nazval priam familiárne – môj „nácko“. Blaha je totiž známy svojím odporom voči fašizmu, čím sa nijak netají a aj jeho sociálna sieť obsahuje statusy, kde fašizmus odsudzuje, a, naopak, zastáva sa migrantov. A to sa ich odporcom, no najmä fanúšikom predsedu BBSK Mariana Kotlebu, dozaista nepáči.

Biela sila zo Stupavy

Vavra zároveň vyslovil želanie, keby mohol všetkých smerákov nahádzať do Dunaja, najlepšie pri teplote -20 stupňov Celzia. Blaha však tomuto celkom nechápe a v statuse sa zamýšľa ďalej. „Ako chce túto „biela sila“ zo Stupavy niekoho hodiť do rieky, keď je mínus dvadsať? Však to by bol Dunaj samý ľad,“ uvažuje správne Blaha. A tým aj svoj príspevok zakončuje. Nejaký „nácko“ ho hádam nerozhádže, hlavne keď sa poslanec už tak tešil na Deň otvorených dní v parlamente, na ktorý ešte stihol pozvať svojich priaznivcov.


 

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 0 Úmrtí 0 Uzdravení 0 Infikovaných 0 Last updated: 17. októbra 2021 - 23:16 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -spot_img