streda, 12 mája, 2021
16.6 C
Bratislava
Úvod Aréna NOVÁ GENERÁCIA: Matovič nemá v politike čo robiť

NOVÁ GENERÁCIA: Matovič nemá v politike čo robiť

Združenie tak reagovalo na dnešnú ponuku Igora Matoviča požičať predsedovi Siete Radoslavovi Procházkovi tri milióny eur bez úrokov a bez ručenia na predvolebnú kampaň za zverejnenie faktúr z predvolebnej kampane. „Nie sme zástancami Radoslava Procházku, ale sme zástancami zdravého rozumu a reálnej práce,“ uviedol Smutný.

Politici nemajú robiť lacnú šou

Politici by podľa Novej Generácie mali navrhovať riešenia, ktoré posunú Slovensko vpred a nie sa za cenu lacnej šou, ako je to v prípade Matoviča takmer vždy, snažiť získať mediálny priestor. „Matovič za celé svoje pôsobenie v politike, a to ho už považujeme za starého politika, nenavrhol ani jednu reformu či zákon, ktorý by pomohol Slovensku. Namiesto toho hrá svojim voličom divadlo už päť rokov,“ dodal Smutný.

Matovič by mal peniaze ponúknuť radšej neziskovkám

Ten má pre Matoviča návrh, ako lepšie použiť ponúkané tri milióny eur. „Ak chce Matovič naozaj pomôcť odhaľovať a odstraňovať korupciu, mal by tri milióny eur ponúknuť organizáciám z tretieho sektora, ako sú Aliancia Fair-play alebo Transparency International Slovensko, ktoré sa snažia proti korupcii bojovať a svoju prácu vykonávajú čestne aj s malými rozpočtami,“ uviedol Smutný.


 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 386,136 Úmrtí 12,077 Uzdravení 368,421 Infikovaných 5,638 Last updated: 12. mája 2021 - 11:10 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -