štvrtok, 4 marca, 2021
11.4 C
Bratislava
Úvod Politika Politici voličom ĽS Naše Slovensko pomohla ťažko chorej Dominike z Liptova

ĽS Naše Slovensko pomohla ťažko chorej Dominike z Liptova

Dominika bola do roku a pol úplne zdravé bábätko. Potom sa objavili problémy. Lekári primárne diagnostikovali prekonanie detskej mozgovej obrny, čo sa však neskôr nepotvrdilo. Do dnešného dňa nie je konečná diagnóza stanovená a tak nemajú nárok ani na preplatenie všetkých liekov zo zdravotnej poisťovne.

Jej mama s druhom a Dominikou žijú v krásnej dedinke na Liptove. Život im však sťažuje nielen Dominikine ochorenie, ale i fakt, že ich príjem pozostáva len zo sociálnej podpory mamy, ktorá si nedokáže nájsť prácu. Musí sa totiž starať o dcéru. Preto sú odkázaní najmä na pomoc okolia.

V tejto zložitej životnej situácií sa na nás obrátili so žiadosťou o pomoc pri zabezpečení rehabilitačného pobytu, ktorý Dominike už raz pomohol zlepšiť jej stav. ĽS Naše Slovensko im teda v rámci svojho programu sociálnej pomoci darovala poukážku na rehabilitačný pobyt v hodnote 2028 eur. Dominike a jej rodine držíme palce a prajeme veľa životného elánu a lásky.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

NAJČÍTANEJŠIE

Slovensko
Pozitívne vzorky 317,159 +2,800 Dnes Úmrtí 7,560 +71 Dnes Uzdravení 255,300 Infikovaných 54,299 Last updated: 4. marca 2021 - 20:24 (+01:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky