Reklama

1.9.2015 0:00

Reklama
Foto: red
Popis: Logo ParlamentnéListy.sk

Požiadavky na reklamné formáty na webe ParlamentnéListy.sk 

Štandardné požiadavky na tvorbu reklamy:

·         Dodržiavajte pôvodné formáty.

·         Flash nie je pôvodný formát. Odporúčaná verzia Flash je 6. (bezproblémové kliknutie); maximálna akceptovaná verzia Flash je 8. K .swf súborom pripájajte .flv súbory a zároveň verziu bannera v pôvodnom formáte pre zobrazenie v prehliadačoch nepodporujúcich Flash.

·         Banner musí byť kompatibilný s wmode="transparent" verziou.

·         Farba pozadia nie je definovaná prostredníctvom document properties, ale je nutné vytvoriť prvok (podľa rozmeru bannera), ktorého farba bude farbou pozadia bannera a zobrazuje sa počas celej doby trvania animácie v jeho najnižšej vrstve.

·         V prípade, že farba pozadia bannera splýva s pozadím stránky, musíte doplniť rámček min. 1px šedej alebo čiernej farby.

·         Riadiaci skript musíte napísať tak, aby vyhovoval štandardom SPIR a mohol byť vložený kamkoľvek na stránku (v sekcii body), na jednom mieste, a stále zostal plne funkčný.

·         Pokiaľ skript nie je plne funkčný vo všetkých prehliadačoch, musíte ho upraviť tak, aby v ostatných prehliadačoch negeneroval chybu skriptu, nerušil zobrazenie stránky a pod.

·         Z tagu body sa nedá inicializovať funkcia – inicializáciu preto musíte urobiť priamo z kódu skriptu vloženého na stránke.

·         Pokiaľ reklama obsahuje zvukový súbor, môže byť max. dĺžka zvukového záznamu 10 sekúnd a môže zaznieť len 1x ako odpoveď na akciu užívateľa (napr. pohyb myšou). Zvukový súbor nesmiete v žiadnom prípade spúšťať svojvoľne.

·         Keď ide o reklamu obmedzenú s pomocou cookies, je potrebné, aby riadiaci skript najskôr otestoval, či je v konkrétnom prípade v prehliadači užívateľa ukladanie cookies povolené.

·         V prípade, že to tak nie je, sa reklama nesmie v takomto prehliadači zobraziť.

·         Všetky podklady na kampaň musia byť dodané najmenej 5 dní pred spustením kampane.

·         Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo nespustiť takú reklamnú kampaň, ktorá nezodpovedá technickým špecifikáciám alebo Etickému kódexu reklamy na portáli ParlamentnéListy.sk.

Vkladanie ďalších AdManagement skriptov je neprípustné.


Neprijímame reklamné kódy DoubleClick.

 

 

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: Redakcia

Ďalšie články z rubriky

Reklama

0:00 Reklama