Prečo sa registrovať

1. 9. 2015 0:00

Prečo sa registrovať
Foto: red
Popis: Logo ParlamentnéListy.sk
reklama

Po veľmi jednoduchej registrácii môžete svojim voleným zástupcom klásť otázky a komunikovať s nimi o konkrétnych problémoch, ktoré Vás trápia a na ktoré neviete nájsť odpoveď. Ako pridanú hodnotu Vám tiež ponúkame spätnú väzbu, ktorú si so svojimi zástupcami môžete vytvárať, a to počas celého volebného obdobia.

Na to, aby ste boli o aktuálnej situácii na politickej scéne lepšie informovaní, Vám bude po registrácii denne bezplatne zasielaný newsletter upravený podľa regiónu trvalého bydliska s upozornením na aktivitu Profilov (volených zástupcov, inštitúcií a obcí).

Naša služba ponúka ako ďalší bonus aj možnosť vyjadriť sympatiu alebo popularitu konkrétnemu zástupcovi / inštitúcii / obci. Týmto spôsobom môžete sledovať aktuálny vzostup či naopak pokles sympatie alebo popularity Vašich zástupcov bez toho, aby ste to museli zložito hľadať v prieskumoch agentúr. Grafy ponúkajú časové diagramy rôznych období a navyše môžete vidieť aj aktuálne geografické rozdelenie preferencií našich skutočných užívateľov.

Na neposlednom mieste upozorňujeme na možnosť reagovať priamo na jednotlivé príspevky Vašich zástupcov, a to bez cenzúry redakcie. Diskusia pod profilovými príspevkami je však redigovaná majiteľom profilu (veríme, že ak budete diskutovať slušne, určite radi využijú možnosť okamžite povoliť zobrazenie všetkých diskusných príspevkov).

Registrácia umožňuje:

·         klásť otázky politikom, ktorých ste vo voľbách volili, prípadne inštitúciám a obciam

·         hodnotiť (raz týždenne) ktoréhokoľvek politika / inštitúciu / obec a sledovať vývoj obľúbenosti v priebehu času alebo v jednotlivých krajoch (GeoMapa popularity)

·         vyjadriť sympatie Vašim obľúbeným politikom. Žiadny príspevok Vášho obľúbeného politika Vám neutečie – po prihlásení uvidíte najnovšie príspevky z tých profilov, s ktorými sympatizujete

·         diskutovať pod článkami, videami či fotogalériami Vašich politikov, samozrejme, aj pod článkami redakcie

·         podieľať sa aktívne na dianí vo Vašej obci, meste – stať sa správcom profilu Vášho bydliska (vkladať videá, články, fotogalérie, klásť otázky zástupcom)

·         požiadať majiteľa profilu o doplnenie akýchkoľvek chýbajúcich údajov na profile

·         Vaše osobné údaje dôkladne chránime – používame ich len na anonymné zobrazenie výsledkov popularity v GeoMape popularity a tiež na to, aby sme Vám mohli ponúknuť obsah a profily z Vášho regiónu

·         registrácia aj následná správa profilu sú veľmi ľahké záležitosti

·         všetko je úplne bezplatné

Dnešná doba je hektická a uponáhľaná. Registráciou na našom webe máte jedinečnú možnosť získať veľa za krátku dobu a navyše úplne bezplatne. A hlavne – dozviete sa tu o politike všetko priamo z prvej ruky!

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: Redakcia
reklama

Ďalšie články z rubriky

Prečo sa registrovať

0:00 Prečo sa registrovať