V hre LOTO vyhrávate toto leto 1 milión eur navyše. Namiešajte si s LOTOm svoj letný koktail!

15.8.2018 7:00

PR ČLÁNOK Letný LOTO koktail môže dokonale uhasiť váš smäd. Hlavne, ak je v ňom 1 milión eur navyše. V hre LOTO vás od 9. júla až do 30. septembra tohto roka zabaví špeciálne Melónové leto, ktoré vám môže priniesť 1 milión eur. Každý hráč, ktorý v tomto období uzatvorí stávku na 10 tipov v hre LOTO a k tomu doplnkovú hru JOKER, vyhráva nielen Jackpot v 1. ťahu alebo rovných 500 000 eur v 2. ťahu hry LOTO, ale k tomu ako špeciálny letný bonus získava ešte 1 milión eur navyše. Neváhajte a zapojte sa ešte dnes do letnej LOTO horúčky, ktorá z vás urobí milionára.

V hre LOTO vyhrávate toto leto 1 milión eur navyše. Namiešajte si s LOTOm svoj letný koktail!
Foto: Tipos
Popis: Ilustračná fotografia
Do letných prémiových žrebovaní sa môže zapojiť každý hráč, ktorý má viac ako 18 rokov a je fanúšikom hry LOTO. Stačí, ak si tipne 6 zo 49 čísel v hre LOTO a následne uzatvorí stávku na 10 tipov v hre LOTO a k tomu stávku v doplnkovej hre JOKER. Ako je známe, stávky môžu hráči uzatvárať rôznymi spôsobmi. Buď priamo, na ktoromkoľvek predajnom mieste spoločnosti TIPOS, alebo o niečo pohodlnejšie, a to prostredníctvom webovej stránky www.etipos.sk, mobilnej aplikácie či formou SMS. Dôležité je skúšať šťastie, pretože kto hrá, ten aj vyhrá. Nezapojiť sa počas tohto leta do hry LOTO a premárniť šancu získať 1 milión eur navyše, by bol priam hriech. 
 
 
Zdroj: Tipos
 
Princíp letnej LOTO horúčky je v tom, že 1 milión eur navyše získava ten hráč, ktorý si správne tipne všetkých šesť výherných čísel v hre LOTO a súčasne jeho výherná stávka obsahuje desať tipov a uzatvorenú doplnkovú hru JOKER. V takom prípade získava Jackpot v 1. ťahu alebo 500 000 eur  v 2. ťahu.
 
A to zďaleka nie je všetko! TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s., mu k tej výhre vyplatí ešte 1 milión eur navyše. Pri troche šťastia a pri dávke odvahy môže byť z hráča razom milionár. Netreba váhať a ani sa schovávať pred šťastím. Šťastie nám môže byť síce naklonené, no občas mu treba dopomôcť. Šanca, že možno práve vy sa stanete výhercom hry LOTO a získate 1 milión eur navyše, trvá od 11. júla, kedy sa konalo prvé prémiové žrebovanie. Každý hráč má šancu dvakrát v týždni -  v stredu a v nedeľu, že práve v tieto dni padnú jeho šťastné čísla. A vtedy si môže na výhru pripiť ozajstným letným LOTO koktailom. 
 
 

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: Redakcia
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

Tesco je férovým partnerom

13:20 Tesco je férovým partnerom

Viac ako 700 miliónov kusov – taký je počet výrobkov zo Slovenska, ktoré si minulý rok kúpili zákazn…