V hre LOTO hráte teraz o viac ako 5 000 000 eur! Melónové leto prináša 1 milión eur navyše!

20.8.2018 14:40

PR ČLÁNOK Vyhrať 4 milióny a k tomu dostať ako prémiový bonus ešte ďalších 1 milión eur. Kto by takejto ponuke odolal? Momentálne ešte stále prebieha Melónové leto s TIPOSom, počas ktorého majú hráči šancu vyhrať v hre LOTO 1 milión eur navyše. Stačí k tomu málo. Odhodlať sa, uzatvoriť stávku v hre LOTO a dať šťastiu zelenú. V hre LOTO totiž platí, že kto hrá, ten aj vyhráva. O výhre a tiež aj o štedrom bonuse je Melónové leto s TIPOSom, ktoré trvá až do 30. septembra tohto roka.

V hre LOTO hráte teraz o viac ako 5 000 000 eur! Melónové leto prináša 1 milión eur navyše!
Foto: Tipos
Popis: Ilustračná fotografia
Spôsob, ako hráči hry LOTO môžu prísť k 1 miliónu eur navyše, je pritom veľmi jednoduchý. Stačí, ak uzatvoria 10 – tipovú stávku v hre LOTO a k tomu doplnkovú hru JOKER. Ako je známe, stávky možno uzatvárať rôznymi spôsobmi. Buď na ktoromkoľvek predajnom mieste spoločnosti TIPOS po celom Slovensku, alebo pohodlnejšie z domova, a to prostredníctvom webovej stránky www.etipos.sk , mobilnej aplikácie či formou SMS. Ten hráč, na ktorého sa usmeje šťastie a uhádne všetky výherné čísla v hre LOTO, vyhráva nielen Jackpot viac ako 4 000 000 eur v 1. ťahu alebo rovných 500 000 eur v 2. ťahu, ale TIPOS mu k tomu pridá ešte 1 milión eur. Hráči teda majú šancu zabojovať o 1 milión eur navyše každú stredu a nedeľu, kedy sa žrebujú výherné čísla v hre LOTO.
 
Zdroj: Tipos
 
Leto sa prehuplo do svojej druhej polovice, avšak Melónové leto s TIPOSom trvá až do 30. septembra. Preto neváhajte a hrajte LOTO. Zažite Melónové leto s TIPOSom, ktoré z vás urobí milionára. S výhrou môžete mať dovolenku celých 365 dní v roku.
 
Chcem hrať LOTO.
 

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: Redakcia
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

Tesco je férovým partnerom

13:20 Tesco je férovým partnerom

Viac ako 700 miliónov kusov – taký je počet výrobkov zo Slovenska, ktoré si minulý rok kúpili zákazn…