V číselnej lotérii Eurojackpot hráte o desiatky miliónov eur. Slovák už vyhral vyše 850-tisíc eur

6.7.2018 14:00

PR ČLÁNOK Aj slovenským hráčom sa oplatí hrať číselnú lotériu Eurojackpot. Každý piatok majú šancu vyhrávať skvelé výhry, pričom Jackpot v číselnej lotérii Eurojackpot sa začína na sume 10 miliónov eur a maximálna výška hlavnej výhry je až 90 miliónov eur. Aj keď najvyšší možný Jackpot „padol“ najbližšie len v susednom Česku, ani slovenskí hráči neobchádzajú veru naprázdno. Jeden z nich v polovici júna tohto roka vyhral výhru v druhom poradí, čo predstavovalo fantastickú sumu vo výške 853 136,90 eura.

V číselnej lotérii Eurojackpot hráte o desiatky miliónov eur. Slovák už vyhral vyše 850-tisíc eur
Foto: Tipos
Popis: Ilustračná fotografia
Tento slovenský hráč na Eurojackpot veru len tak ľahko nezabudne, pretože vyhrať takúto skvelú sumu, to sa veru nestáva každý deň. Pritom hráč uzatvoril stávku v číselnej lotérii Eurojackpot len jeden deň pred veľkým žrebovaním šťastných čísel. Stávku uzatvoril na tri tipy spolu so stávku v doplnkovej hre Eurojackpot JOKER a za takto vyplnený tiket zaplatil sedem eur. Už v piatok večer bolo jasné, že investícia za sedem eur mu priniesla státisíce eur. Veruže, aj takéto príbehy píše číselná lotéria Eurojackpot, do ktorej sa každý týždeň môžu zapájať aj Slováci. 
 
Princíp tejto číselnej lotérie je jednoduchý. Hráči tipujú sedem šťastných čísel, konkrétne 5 z 50 hlavných čísel a 2 z 10 dodatkových čísel. Cena za jeden tip je dve eurá. Stávku v tejto číselnej lotérii môžu hráči niekoľkými spôsobmi. Buď na ktoromkoľvek predajnom mieste spoločnosti TIPOS, alebo prostredníctvom webovej stránky www.etipos.sk, mobilnej aplikácie či formou SMS. Stávky je potrebné uzatvoriť vždy do piatka, pretože práve v tento deň pred víkendom sa krátko po dvadsiatej hodine žrebujú šťastné čísla v Eurojackpote. Ten, kto si správne tipne všetkých sedem čísel, získava Jackpot, ktorý sa začína na minimálnej úrovni 10 miliónov eur a môže dosiahnuť výšku až 90 miliónov eur. 
 
O tom, že Slovákom sa tiež oplatí hrať Eurojackpot, svedčí aj príbeh tohto výhercu, ktorému táto číselná lotéria určite zmenila život. Suma 853 136,90 eura totiž rozhodne stojí za to. Aj keď si každý uvedomuje, že vyhrať Eurojackpot nie je jednoduché, výhry v druhom či v treťom poradí sú tiež často vo výške, z ktorej by sa dalo pokojne vyžiť aj niekoľko rokov, ak nie rovno do konca života. Vždy je všetko len o šťastí a o náhode, ktorým ale občas treba napomôcť. A ako sa vraví, človek nikdy nevie, kedy sa na neho usmeje šťastie. Preto treba vyjsť šťastiu v ústrety a skúšať. Možno raz príde ten šťastný piatok, ktorý vďaka číselnej lotérii Eurojackpot zmení život k lepšiemu aj vám. 
 
 
Zdroj: Tipos
 
Ako hrať Eurojackpot? 
 
- Tipnite si 7 čísel, teda 5 z 50 hlavných a 2 z 10 dodatkových čísel. 
 
- Vyplňte tiket a uzatvorte stávku v Eurojackpote. 
 
- Cena stávky za jeden tip je 2 eurá a stávka v doplnkovej hre Eurojackpot JOKER je 1 euro. 
 
- Stávky môžu hráči uzatvárať buď na ktoromkoľvek predajnom mieste spoločnosti TIPOS, alebo prostredníctvom webovej stránky www.etipos.sk, mobilnej aplikácie či formou SMS.
 
- Výherné čísla v Eurojackpote sa žrebujú vždy v piatok večer. 
 

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: Redakcia
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

Hrajte LOTO a vyhrajte 5 x 5 osobných automobilov. Miliónové Vianoce pokračujú!

0:00 Hrajte LOTO a vyhrajte 5 x 5 osobných automobilov. Miliónové Vianoce pokračujú!

PR ČLÁNOK Miliónové Vianoce s TIPOSom úspešne odštartovali a potrvajú až do 30. decembra tohto roka.…