Štartujeme letnú LOTO horúčku. Vyhrajte v hre LOTO 1 milión eur navyše!

10.7.2018 16:00

PR ČLÁNOK Melónové leto sa začína a TIPOS má dobrú správu pre všetkých hráčov hry LOTO. Každý hráč, ktorý v termíne od 9. júla do 30. septembra tohto roka uzatvorí desaťtipovú stávku v hre LOTO spolu so stávkou v doplnkovej hre JOKER a uhádne všetkých šesť výherných čísel, získava nielen výhru v prvom poradí, ale k tomu ešte 1 milión eur naviac! Letná LOTO horúčka štartuje a počas nej má každý šancu dostať milión eur naviac.

Štartujeme letnú LOTO horúčku. Vyhrajte v hre LOTO 1 milión eur navyše!
Foto: Tipos
Popis: Ilustračná fotografia
TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. si pre svojich hráčov pripravila špeciálne letné prémiové žrebovania, pričom prvé z nich štartuje už 11. júla tohto roka. Princíp, ako sa dopracovať k jednému miliónu eur navyše, je jednoduchý. Stačí len pokúšať šťastie vo veľkom. Čím viac tipov, tým vyššia šanca dostať sa nielen k Jackpotu v 1. ťahu alebo k istým 500 000 eurám v druhom ťahu, ale k tomu dostať ešte letný prémiový 1 milión eur navyše. 
 
Do melónového leta s hrou LOTO sa môže zapojiť každý hráč, ktorý v spomínam termíne uzatvorí desaťtipovú stávku v hre LOTO a k tomu ešte stávku v doplnkovej hre JOKER. V prípade, ak si správne tipne všetkých šesť  čísel, dostáva výhru v prvom poradí a k tomu 1 milión eur naviac. Byť toto leto bohatší o viac ako jeden milión eur, tak to sa rozhodne oplatí. 
 
Letná LOTO horúčka môže z hráča hry LOTO urobiť milionára. Pre šťastie je tu LOTO a to veruže treba stále pokúšať. Tým, že hráč uzatvorí stávku v hre LOTO na desať tipov, má zároveň desaťnásobne väčšiu šancu dopracovať sa nielen k výhre v prvom ťahu či k rovným 500 000 eurám v druhom ťahu, ale ešte si aj prilepšiť o milión eur. To všetko na hráčov čaká už od prvého prémiového žrebovania, ktoré sa uskutočné už 11. júla tohto roka.
 
Je dôležité vyjsť šťastiu v ústrety, pretože kto hrá, ten nielenže toto leto vyhrá, ale ešte dostane aj 1 milión eur k tomu. Spôsob, ako sa pokúsiť zabojovať o túto skvelú sumu navyše, je jednoduchý. Stačí si tipnúť 6 čísel zo 49 v desiatich tipoch, to znamená uzatvoriť desaťtipovú stávku v hre LOTO a stávku v doplnkovej hre JOKER. Stávky môžu hráči uzatvoriť buď na ktoromkoľvek predajnom mieste spoločnosti TIPOS, alebo prostredníctvom webovej stránky www.etipos.sk, mobilnej aplikácie či formou SMS. 
 
 
Zdroj: Tipos
 
Ako sa zapojiť do letných Prémiových žrebovaní a vyhrať 1 milión eur navyše? 
 
- Tipujte 6 zo 49 čísel v hre LOTO. 
 
- Uzatvorte 10 – tipovú stávku v hre LOTO + stávku v doplnkovej hre JOKER. 
 
- Navštívte ktorékoľvek predajné miesto spoločnosti TIPOS, alebo uzatvárajte stávky prostredníctvom webovej stránky www.etipos.sk, mobilnej aplikácie či formou SMS. 
 
- Letná LOTO horúčka sa začína už 9. júla tohto roka. 
 
Čo získa výherca? 
 
Ak výherca uhádne všetkých 6 výherných čísel v hre LOTO, získava Jackpot v 1. ťahu alebo 500 000 eur v 2. ťahu + 1 milión eur k tomu 

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: Redakcia
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

Hrajte LOTO a vyhrajte 5 x 5 osobných automobilov. Miliónové Vianoce pokračujú!

0:00 Hrajte LOTO a vyhrajte 5 x 5 osobných automobilov. Miliónové Vianoce pokračujú!

PR ČLÁNOK Miliónové Vianoce s TIPOSom úspešne odštartovali a potrvajú až do 30. decembra tohto roka.…