Slovákom sa v EUROJACKPOTE darí, máme ďalšieho výhercu. Vyhral 580 434,10 eur!

26.9.2018 9:05

PR ČLÁNOK Slovákom ide v číselnej lotérii EUROJACKPOT karta! V piatok 21. septembra tohto roka získal ďalší Slovák v EUROJACKPOTE výhru v druhom poradí a dnes je isté, že tento šťastný výherca bude bohatší o 580 434,10 eur. Stávku v tejto číselnej lotérii uzatvoril v Nitrianskom kraji a od Jackpotu, ktorý bol v tom čase na úrovni 28 miliónov eur, ho delilo len jedno číslo.

Slovákom sa v EUROJACKPOTE darí, máme ďalšieho výhercu. Vyhral 580 434,10 eur!
Foto: Tipos
Popis: Eurojackpot
„Pri uzatváraní stávky v lotérii EUROJACKPOT sa spoliehal na svoje čísla. K štyrom tipom si priplatil aj účasť v doplnkovej hre EUROJACKPOT JOKER a za celú stávku zaplatil 9 eur,“ uviedol hovorca TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. Rastislav Čépe. Za túto investíciu sa tak dostal k výhre, z ktorej môže realizovať svoje sny a plány. Všeobecne však platí, že Slovákom sa v číselnej lotérii EUROJACKPOT mimoriadne darí. Ide totiž už o piatu výhru v druhom poradí v číselnej lotérii EUROJACKPOT, ktorú doteraz v tomto roku získal slovenský hráč. Počas troch rokov, od kedy Slovensko vstúpilo do tejto číselnej lotérie, bolo dohromady až trinásť výhier v druhom poradí.
 
Zdroj: TIPOS
 
Hoci snom každého hráča číselnej lotérie EUROJACKPOT je vyhrať samotný Jackpot, ktorý sa začína na minimálnej úrovni 10 miliónov eur a končí na maximálnej hranici 90 miliónov eur, faktom zostáva, že atraktívne sú určite aj výhry v ďalších poradiach. Často totiž ide o sumy v státisícoch eur a kto by sa nechcel k takejto výhre dopracovať? Slovenskí výhercovia v EUROJACKPOTE, ktorí si už svoje výhry prevzali, majú pre ďalších hráčov skúšajúcich šťastie jasný odkaz – treba šťastiu vyjsť v ústrety a niečo pre to urobiť. V tomto prípade teda platí, že kto hrá, ten má aj šancu vyhrať.
 
Do číselnej lotérie EUROJACKPOT sa môžu zapojiť hráči, ktorí si tipnú 5 z 50 hlavných čísel a 2 z 10 dodatkových čísel. Dohromady ide teda o sedem čísel. Vzápätí musia uzatvoriť stávku v číselnej lotérii EUROJACKPOT vždy do piatka v danom týždni. Každý týždeň v piatok krátko po 20. hodine sa vo Fínsku za prísnych bezpečnostných podmienok žrebujú výherné čísla. Stávky môžu hráči uzatvárať buď na ktoromkoľvek predajnom mieste spoločnosti TIPOS, alebo prostredníctvom webovej stránky www.etipos.sk, mobilnej aplikácie či formou SMS.
 
Najbližší piatok 28. septembra 2018 môžu slovenskí hráči zabojovať v číselnej lotérii EUROJACKPOT o Jackpot v hodnote 38 miliónov eur.
 
 

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: Redakcia
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

Tesco je férovým partnerom

13:20 Tesco je férovým partnerom

Viac ako 700 miliónov kusov – taký je počet výrobkov zo Slovenska, ktoré si minulý rok kúpili zákazn…