Slováci vyhrávajú v Eurojackpote státisíce eur. Zdolajú aj Jackpot?

23.8.2018 13:10

PR ČLÁNOK Hrať číselnú lotériu Eurojackpot sa rozhodne oplatí. Presvedčili sa o tom aj niekoľkí Slováci, ktorým sa začiatkom leta skvele darilo. Jeden slovenský hráč získal v Eurojackpote výhru v druhom poradí, ktorá predstavovala fantastickú sumu 853 136,90 eur a ďalšiemu Slovákovi sa v ten istý deň ušla výhra v treťom poradí a domov si tak odniesol sumu 30 927,90 eur. Nie vždy platí, že hrať Eurojackpot sa oplatí len vtedy, keď Jackpot dosiahne maximálnu výšku, ktorá je až 90 miliónov eur. Šťastie je neskutočne náhodné a nikdy neviete, kedy si „posvieti“ práve na vás. Minimálna výška Jackpotu, o ktorú sa v číselnej lotérii Eurojackpot hrá, je 10 miliónov eur. Suma, ktorú by každý hráč určite privítal.

Slováci vyhrávajú v Eurojackpote státisíce eur. Zdolajú aj Jackpot?
Foto: Tipos
Popis: Ilustračná fotografia
Hoci v našich slovenských končinách Jackpot v číselnej lotérii Eurojackpot zatiaľ nepadol, sumy, ktoré vyhrávajú Slováci, určite stoja za to. Vyhrať 853 136,90 eur je snom a túžbou určite mnohých z nás, Slovákov,  pretože ide o sumu, ktorá dokáže pozitívne zmeniť a uľahčiť život. Pritom sa však bavíme o výhre v druhom poradí, teda nie o hlavnej výhre. V číselnej lotérii Eurojackpot je výhoda tá, že určite stoja za povšimnutie aj výhry v druhom či v treťom poradí, pretože častokrát sa bavíme o státisícových ba až miliónových výhrach. Hoci snom každého jedného hráča je zdolať Jackpot v Eurojackpote, každá jedna vysoká výhra by každého z nich nesmierne potešila. 
 
Zdroj: TIPOS
 
V číselnej lotérii Eurojackpot hrajú hráči o hlavnú výhru, teda Jackpot, ktorý sa pohybuje na minimálnej hranici 10 miliónov eur a môže dosiahnuť až maximálnu hranicu, ktorá je 90 miliónov eur. Napríklad v susednom Česku práve 90 – miliónový Jackpot „padol“ a šťastný Čech sa vďaka tejto číselnej lotérii dopracoval k takejto obrovskej sume. Každý piatok je v Eurojackpote šanca na výhru. Či už sa bavíme o Jackpote, alebo o výhrach v ďalších poradiach. Práve každý piatok večer vo fínskych Helsinkách žrebujú šťastné čísla v tejto číselnej lotérii. Do lotérie sa môže zapojiť každý hráč, ktorý vždy do piatka v danom týždni uzatvorí stávku v číselnej lotérii Eurojackpot. Prvý krok je, aby si hráč tipol 5 z 50 hlavných čísel a 2 z 10 dodatkových čísel. Spolu sedem čísel. Následne uzatvorí stávku, pričom tak môže urobiť buď na ktoromkoľvek predajnom mieste spoločnosti TIPOS po celom Slovensku, alebo prostredníctvom webovej stránky www.etipos.sk, mobilnej aplikácie či formou SMS. 
 
Výherné čísla nájdu hráči každý piatok večer na webovej stránke www.tipos.sk. Rovnako sa tu môžu dozvedieť, z ktorej krajiny pochádzajú výhercovia. Každý, kto hrá, má šancu vyhrať. Šťastie je veľmi vrtkavé a ako tvrdia výhercovia, ktorí už v Eurojackpote vyhrali, vždy je to otázka správnej kombinácie šťastia a náhody. Jediné, čo môžete vy ako hráči urobiť, je zapojiť sa a pokúšať šťastie. Nikdy neviete, ktorý piatok bude pre vás tým šťastným. 

Ako hrať Eurojackpot? 

  • Tipujte 5 z 50 hlavných a 2 z 10 dodatkových čísel 
  • Následne uzatvorte stávku v Eurojackpote buď na ktoromkoľvek predajnom mieste spoločnosti TIPOS, alebo prostredníctvom webovej stránky www.etipos.sk, mobilnej aplikácie či formou SMS 
  • Výherné čísla v Eurojackpote sa žrebujú vždy v piatok krátko po 20. hodine 
  • Stávky je v danom týždni potrebné uzatvoriť vždy do piatka 
  • Výherné čísla sú vždy zverejnené na webovej stránke www.tipos.sk 

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: Redakcia
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

Tesco je férovým partnerom

13:20 Tesco je férovým partnerom

Viac ako 700 miliónov kusov – taký je počet výrobkov zo Slovenska, ktoré si minulý rok kúpili zákazn…