STOCK Slovensko a Beam Suntory vstúpili do novej spolupráce

24.4.2017 9:12

STOCK Slovensko s.r.o., vstupuje do novej distribučnej spolupráce so spoločnosťou Beam Suntory, tretím najväčším výrobcom a dodávateľom alkoholických nápojov v prémiovom segmente na svete.

STOCK Slovensko a Beam Suntory vstúpili do novej spolupráce
Foto: STOCK Slovensko
Popis: STOCK Slovensko vstupuje do novej distribučnej spolupráce so spoločnosťou Beam Suntory
Vďaka dlhoročným skúsenostiam s budovaním distribúcie pre lokálne aj medzinárodné značky získala spoločnosť STOCK Slovensko dôveru vlastníkov spoločnosti Beam Suntory a s účinnosťou od 15.4.2017 prevezme na seba zodpovednosť za distribúciu celého portfólia tejto spoločnosti na Slovensku.
 
Na slovenskom trhu s alkoholickými nápojmi sa zameria na budovanie distribúcie pre kľúčové značky spoločnosti Beam Suntory, medzi ktoré patrí aj pravý a ikonický americký bourbon Jim Beam, francúzsky koňak Courvoisier, ručne vyrábaná whisky Maker’s Mark, škótska single malt whisky Laphroaig, írska whisky Connemara, či jedinečná japonská whisky Yamazaki. 
 
Roman Pócs, Generálny riaditeľ spoločnosti STOCK Slovensko: “Je mi cťou, že môžem byť pri zrode našej spolupráce so spoločnosťou Beam Suntory na Slovensku. Verím, že ide o výbornú príležitosť na rozšírenie nášho portfólia o svetové produkty spoločnosti Beam Suntory.
 
V prémiových značkách vidíme obrovský potenciál, preto sa budeme usilovať o dosiahnutie spoločného úspechu, z ktorého budú benefitovať obe spoločnosti.“ 
 
 
Svetoznáma fľaša, znamenitá chuť - to je Jim Beam. Zdroj: STOCK Slovensko
 
Spoločnosť STOCK Slovensko je členom silnej medzinárodnej Skupiny Stock Spirits Group, popredného vlastníka a producenta prémiových značkových alkoholických nápojov, predávaných primárne v strednej a východnej Európe.  
 
Na slovenskom trhu je spoločnosť STOCK Slovensko známa najmä vďaka úspešným a obľúbeným značkám rodiny Fernet Stock, vodke Amundsen, originálnej novinke Golden Ľadová z rady Golden, či pravým destilátom značky Kosher, vďaka ktorým sa radí medzi lídrov na slovenskom trhu s alkoholickými nápojmi. 
 

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: TASR
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

Predstavitelia IT Asociácie Slovenska sa stretli s podpredsedom vlády Rašim

17:00 Predstavitelia IT Asociácie Slovenska sa stretli s podpredsedom vlády Rašim

Predstavitelia IT Asociácie Slovenska (ITAS) – prezident Emil Fitoš spolu s prvým viceprezidentom M…