Prečo hrať Eurojackpot? Na výhercu čaká od 10 do 90 miliónov eur!

18.7.2018 10:00

PR ČLÁNOK Lotéria, v ktorej sa môžete stať supermilionárom, sa volá Eurojackpot. Slovenskí hráči tipujú a hrajú Eurojackpot od októbra roka 2015. Každý piatok existuje šanca, že šťastie sa usmeje možno práve na slovenského hráča, ktorý môže byť bohatší o desiatky miliónov eur. Výška hlavnej výhry, teda Jackpotu, sa začína na sume 10 miliónov eur a maximálna možná výška výhry v Eurojackpote je až 90 miliónov eur. K tomu, aby si aj slovenskí hráči siahli na Jackpot, stačí len pár krokov a veľká dávka šťastia.

Prečo hrať Eurojackpot? Na výhercu čaká od 10 do 90 miliónov eur!
Foto: Tipos
Popis: Ilustračný obrázok

Obrovskú dávku šťastia mal pred tromi rokmi hráč z Českej republiky, ktorému sa podarilo vyhrať v Eurojackpote najvyšší možný Jackpot - 90 miliónov eur. Bola to historicky najvyššia výhra v Eurojackpote pre Českú republiku. Išlo o muža z Pardubického kraja, ktorý sa zrazu stal bohatší o 2,5 miliardy českých korún. Po tom, čo sa dozvedel túto fantastickú správu, sa prihlásil k výhre a v priebehu krátkeho času mu prišla na niekoľko domácich účtov výhra, ktorá predstavovala dohromady 90 miliónov eur. Táto obrovská výhra bola oslobodená od dane, čo platí aj u nás. Aj tento príbeh muža v strednom veku je príkladom toho, že číselnú lotériu Eurojackpot sa hrať oplatí a nikdy neviete, kedy sa šťastie usmeje práve na vás.

Zapojiť sa do číselnej lotérie Eurojackpot je pritom veľmi jednoduché. Stačí si tipnúť sedem čísel, konkrétne 5 z 50 hlavných čísel a 2 z 10 dodatkových čísel. Čísla si môžete pri uzatváraní stávky zvoliť vy sami, alebo si môžete zvoliť náhodný výber čísel. Stávky sa uzatvárajú buď na ktoromkoľvek predajnom mieste spoločnosti TIPOS po celom Slovensku, alebo prostredníctvom webovej stránky www.etipos.sk, mobilnej aplikácie či formou SMS. Vždy je dôležité uzatvoriť stávku každý týždeň do piatka, pretože výherné čísla v číselnej lotérii Eurojackpot sa za prísnych bezpečnostných podmienok žrebujú vo Fínsku v piatok, krátko po dvadsiatej hodine. Po žrebovaní v Helsinkách sú následne výherné čísla zverejnené na webovej stránke www.tipos.sk. Potom už len stačí skontrolovať si svoj tiket a zistiť, či ste sa stali supermilionárom.

Ako hrať Eurojackpot?

1.     Tipnite si 7 čísel, teda 5 z 50 hlavných a 2 z 10 dodatkových čísel.

2.     Vyplňte tiket a uzatvorte stávku v Eurojackpote.

3.     Cena stávky za jeden tip sú 2 eurá a stávka v hre JOKER je 1 euro.

4.     Stávky môžu hráči uzatvárať buď na ktoromkoľvek predajnom mieste spoločnosti TIPOS, alebo prostredníctvom webovej stránky www.etipos.sk, mobilnej aplikácie či formou SMS.

5.     Výherné čísla v Eurojackpote sa žrebujú vždy v piatok večer.

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: Redakcia
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

Hrajte LOTO a vyhrajte 5 x 5 osobných automobilov. Miliónové Vianoce pokračujú!

0:00 Hrajte LOTO a vyhrajte 5 x 5 osobných automobilov. Miliónové Vianoce pokračujú!

PR ČLÁNOK Miliónové Vianoce s TIPOSom úspešne odštartovali a potrvajú až do 30. decembra tohto roka.…