Najlepší hoteliéri boli ocenení počas Haute Grandier Gala večere v Dubaji

6.11.2018 0:00

Jedna z najvýznamnejších akcií pre všetkých hotelierov vo svete je globálne oceňovanie Haute Grandier, ktoré sa tento rok konalo 1. novembra 2018 v Pallazzo Versace v Dubaji.

Najlepší hoteliéri boli ocenení počas Haute Grandier Gala večere v Dubaji
Foto: Redakcia
Popis: Haute Grandier Gala večera v Dubaji

Oceňovania sa zúčastnili zástupcovia hotelov, VIP osobnosti z Blízkeho východu, médiá a sledovali, kto si odnesie ocenenie za svoju reštauráciu, hotel alebo spa.

Hodnotenie sa uskutočňuje na základe hlasov od širokej verejnosti, aktivity hotelov na internete a následne rozhoduje odborná komisia, ktorá garantuje transparentnosť hlasovacieho procesu.

Celkovým víťazom pre rok2018 sa stal Five Palm Jumeriah Dubai, no svoje želiezko v ohni malo aj Slovensko prostredníctvom Hotela Elizabeth z Trenčína, ktorý si odniesol ocenenie za Najlepší mestský hotel v regióne. Ocenenie z rúk Marinique De Wet, zakladateľky Haute Grandier prevzal Jan Svoboda, konateľ nominovaného hotela.

„Ocenenie pre Hotel Elizabeth v tak silnej konkurencii globálnych značiek považujeme za skvelú reklamu nielen pre mesto Trenčín, ale aj Slovenska ako destinácie hodnej návštevy, kde je možné nájsť kvalitné hotely s adekvátnymi službami“, vyjadril sa Jan Svoboda po prevzatí ocenenia.

Hotel Elizabeth bol otvorený v septembri 2012 po takmer dvojročnej rekonštrukcii. Ponúka 78 komfortných izieb, wellness Caracalla spa, secesnú kaviareň Sisi a originálnu reštauráciu Elizabeth. V minulosti už získal niekoľko európskych ocenení a dnes ho riadi aktuálny hoteliér roka T. Viganó.

Ján Svoboda

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: Redakcia
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

Raši: V podpore malých a stredných podnikov budeme pokračovať

16:47 Raši: V podpore malých a stredných podnikov budeme pokračovať

Úrad podpredsedu vlády SR (ÚPVII) pre investície a informatizáciu už druhý rok podporuje slovenské m…