Hráčovi sa v hre LOTO mimoriadne darilo. Vyhral 5 356 435,70 eur!

13.9.2018 12:30

PR ČLÁNOK V hre LOTO padla neuveriteľná výhra! V nedeľu 9. septembra boli v hre LOTO vyžrebované čísla, ktoré jednému hráčovi poriadne zmenia život. Nečudo, veď práve hráč, ktorý uzatvoril v Nitrianskom kraji systémovú stávku, vyhral obrovskú sumu peňazí, a to až 5 356 435,70 eur! V tomto období prebiehala akcia Melónové leto s TIPOSom, vďaka ktorej spomínaný víťaz získal okrem Jackpotu v prvom ťahu ešte aj bonus 1 milión eur navyše. Výherca sa teraz musí do 35 dní od dátumu žrebovania prihlásiť k výhre v spoločnosti TIPOS.

Hráčovi sa v hre LOTO mimoriadne darilo. Vyhral 5 356 435,70 eur!
Foto: Tipos
Popis: Ilustračná fotografia

Melónové leto s TIPOSom spočívalo v tom, že ak hráč uzatvorí v hre LOTO desaťtipovú stávku a k tomu stávku v doplnkovej hre JOKER a uhádne všetky výherné čísla v hre LOTO, vyhráva nielen Jackpot v prvom ťahu, ale k tomu mu patrí ešte prémiový bonus vo výške 1 milión eur. „Hráč splnil aj podmienky hry o prémiu, takže si môže prísť prevziať k nám do spoločnosti TIPOS výhru v hre LOTO v hodnote 5 356 435,70 eur,“ povedal hovorca spoločnosti TIPOS Rastislav Čépe. Na to, aby sa k výhre prihlásil, má 35 dní od dátumu žrebovania, teda od šťastnej nedele 9. septembra 2018, kedy boli jeho čísla vyžrebované. Mimochodom, hráč tipoval svoje vlastné šťastné čísla.

Výhra oslobodená od dane

Výhra v hre LOTO, na ktorú celé Slovensko čakalo niekoľko mesiacov, je oslobodená od dane, takže šťastný výherca dostane na svoj účet rovných 5 356 435,70 eur. Balík peňazí, ktorý by každému Slovákovi bez pochýb zmenil život k väčšiemu komfortu a bezstarostnejšiemu životu. Práve tento šťastný výherca je živým dôkazom toho, že ak človek skúša šťastie, je možné, že raz sa mu to môže vrátiť v podobe takejto obrovskej niekoľkomiliónovej výhry. Stačí, ak sa stretne náhoda so šťastím.

Slováci, ide vám karta! Len tak ďalej!

Slovenským hráčom sa v číselných lotériách v posledných mesiacoch mimoriadne darí.  Koncom júna bola v hre LOTO v 2. ťahu dosiahnutá výhra v prvom poradí a výherca si domov odniesol  500 000 eur. Rovnako úspešne sa darilo slovenským hráčom aj v číselnej lotérii Eurojackpot, kde sa Jackpot na tento týždeň vyšplhal na 18 miliónov eur. V júni sa práve Slovákovi ušla výhra v druhom poradí v číselnej lotérii Eurojackpot a vyhral fantastických 853 136,90 eur. O pár týždňov neskôr, koncom augusta, sa situácia s výhrou v druhom poradí v Eurojackpote zopakovala a šťastný slovenský výherca bol bohatší o 369 648,50 eur. Všetko nasvedčuje tomu, že slovenskí hráči idú na šťastnej vlne v číselných lotériách. Najbližšie majú šancu zabojovať o Jackpot v hre LOTO už túto stredu alebo v nedeľu. V piatok na nich čaká Jackpot v hodnote 18 miliónov eur v číselnej lotérii Eurojackpot. Jediné, čo pre možnú výhru treba urobiť, je – uzatvoriť stávku. Tie môžu hráči uzatvárať buď na ktoromkoľvek predajnom mieste spoločnosti TIPOS, alebo prostredníctvom webovej stránky www.etipos.sk, mobilnej aplikácie či formou SMS.

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: Redakcia
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

Tesco je férovým partnerom

13:20 Tesco je férovým partnerom

Viac ako 700 miliónov kusov – taký je počet výrobkov zo Slovenska, ktoré si minulý rok kúpili zákazn…