Festival Hody Trebatice aj s Wanastowi Vjecy!

16.3.2017 10:48

Tradičné obecné slávnosti v obci Trebatice majú už zopár rokov podobu hudobného festivalu, ktorý každým letom naberá na sile svojho line-upu. Tento rok v piatok a sobotu 18. a 19.augusta na miestnu motokárovú dráhu zavítajú také hudobné stálice ako Inekafe, Slobodná Európa, Polemic a najnovšie organizátori potvrdili aj megameno v podobe legendárnej českej formácie Wanastowi Vjecy!

Festival Hody Trebatice aj s Wanastowi Vjecy!
Foto: Facebook, HODY TREBATICE
Popis: Minuloročná skvelá atmosféra na podujatí

Odkedy taktovku nad obecnými slávnosťami prevzala agentúra Topfest, nastal prerod obecných slávností na hudobný festival, ktorý láka tisícky návštevníkov rok, čo rok.

Organizátor Dušan Drobný: "Veľmi sa nám osvedčila spolupráca na možno pre niekoho menších, ale pre nás o to viac lepšie prijatých obecných festivaloch a akciách, ako napr. Boje na Hrone, Festival Červeník, či Hody Trebatice. Mňa osobne fascinuje koľké tisíce ľudí sa vedia nahrnúť každoročne v polovici augusta do obce, ktorá nemá ani 1500 obyvateľov a čo je najpodstatnejšie - prídu sa zabaviť. My ich každoročne odmeňujeme skvelými hudobnými menami a myslím, že aj tento rok to bude stáť za to..."

V Trebaticiach sa už predstavili skvelí hudobní hostia ako Richard Muller, IMT Smile, Tublatanka, Hex, Desmod, Horkýže Slíže, Čechomor a tento rok sa môžu fanúšikovia tešiť na hudobnú šou a osvedčené megahity skupiny Wanastowi Vjecy.

Tak mi to teda nandey, Bedna od whisky, Andělé, či Sbírka zvadlejch růží - to je len zopár z hitov populárnej českej skupiny okolo charizmatického lídra Roberta Kodyma.

Úspešná formácia pôsobiaca na scéne už takmer 30 rokov vystupuje v súčasnosti ako štvorčlenná kapela, po odchode zakladajúceho člena P. B. CH. sa do nej vrátili Štepán Smetáček a Radek Havlíček, dve postavy z najúspešnejšieho obdobia skupiny, ktoré doplnili Roberta Kodyma a Tomáša Varteckého.

Najväčšiu slávu si kapela užívala v 90-tych rokoch, na konte má desať albumov a ako Robert Kodym v súčasnosti rád priznáva: "Pred sebou ešte minimálne 30 rokov...".

Dvojdňové vstupenky na Hody Trebatice 18. a 19.augusta sú v cene 8,-€ v sieťach Predpredaj.sk a Ticketportal.

K dispozícii v obmedzenom počte aj VIP vstupenky v cene 30,- €.

Zdroj: Facebook, HODY TREBATICE

Autor: TOPFEST

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: Redakcia
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

Predstavitelia IT Asociácie Slovenska sa stretli s podpredsedom vlády Rašim

17:00 Predstavitelia IT Asociácie Slovenska sa stretli s podpredsedom vlády Rašim

Predstavitelia IT Asociácie Slovenska (ITAS) – prezident Emil Fitoš spolu s prvým viceprezidentom M…