Eurojackpot je k slovenským hráčom mimoriadne štedrý. Vyhrávajú obrovské sumy!

24.9.2018 11:05

PR ČLÁNOK Zdá sa, že letné mesiace mimoriadne priali slovenským hráčom v číselnej lotérii Eurojackpot . Šťastie je im naklonené a niekoľkí z nich si práve vďaka tejto číselnej lotérii pripísali na svoj účet výhry v druhom či treťom poradí. V júni tohto roka „padla“ v Eurojackpote pre Slováka výhra v druhom poradí a získal 853 136,90 eur. V auguste sa tiež na slovenského hráča usmialo šťastie a Eurojackpot mu priniesol výhru v druhom poradí v hodnote 369 648,50 eur. Nedávno sa situácia s výhrou v druhom poradí zopakovala a slovenský hráč sa stal vďaka číselnej lotérii Eurojackpot bohatší o 96 645,80 eur. Počas leta získali Slováci v lotérii Eurojackpot štyri razy výhry v druhom poradí a päť ráz v druhom poradí.

Eurojackpot je k slovenským hráčom mimoriadne štedrý. Vyhrávajú obrovské sumy!
Foto: Tipos
Popis: Ilustračná fotografia

Všetko sú to sumy peňazí, ktoré rozhodne stoja za zmienku.Veďmnohokrát predstavujú sumy, ktoré sa nedajú zarobiť ani za niekoľko rokov. Všetci výhercovia, pre ktorých zostane leto 2018 nezabudnuteľné kvôli výhre v Eurojackpote, sa zhodujú v jednom – šťastiu treba vyjsť v ústrety. Množstvo ľudí sa zapája do číselnej lotérie Eurojackpot v okamihu, keď sa hlavná výhra, teda Jackpot, vyšplhá až na svoje maximum -  90 miliónov eur. Pritom najnižšia možná suma Jackpotu v tejto číselnej lotérii je 10 miliónov eur. Aj keď množstvo hráčov si praje „zdolať“ práve niekoľkomiliónový Jackpot, pravdou je, že často sú aj výhry v druhom či v treťom poradí veľmi atraktívne a výhercovi dokážu zmeniť život k lepšiemu. Dôkazom toho sú aj slovenskí hráči, ktorí svoje výhry z druhéhoči tretieho poradia Eurojackpotu už majú na svojich účtoch.

Zdroj: TIPOS

Nikdy neviete, kedy sa na vás šťastie usmeje, preto treba skúšať hrať. To je jediná rada, ktorú výhercovia odovzdávajú ďalším slovenským hráčom, ktorí snívajú o výhre v číselnej lotérii Eurojackpot. Šanca na výhru v číselnej lotérii Eurojackpot je každý piatok, pretože práve vtedy, po dvadsiatej hodine, sa žrebujú výherné čísla v tejto lotérii. Ak sa hráč chce zapojiť do Eurojackpotu, stačí, ak si tipne 5 z 50 hlavných a 2 z 10 dodatkových čísel, teda dokopy sedem čísel. Následne je potrebné, aby uzatvoril stávku v číselnej lotérii Eurojackpot. Stávky treba uzatvoriť vždy do piatka v danom týždni. Stávky v číselnej lotérii Eurojackpot môžu hráči uzatvoriť buď na ktoromkoľvek predajnom mieste spoločnosti TIPOS v rámci celého Slovenska, alebo prostredníctvom webovej stránky www.etipos.sk, mobilnej aplikácie či formou SMS.

Podať stávku na lotériu Eurojackpot.

Ste politik? Zverejnite bez redakčných úprav všetko, čo chcete. Zaregistrujte sa TU.
Ste čitateľ a chcete komunikovať s politikmi? Zaregistrujte sa TU.

autor: Redakcia
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Ďalšie články z rubriky

Tesco je férovým partnerom

13:20 Tesco je férovým partnerom

Viac ako 700 miliónov kusov – taký je počet výrobkov zo Slovenska, ktoré si minulý rok kúpili zákazn…