Šimečka: Našim hlavným súperom je Smer-SD, nie ostatné opozičné strany (video)

0

6.6.2024 (SITA.sk) – Predseda hnutia Progresívne Slovensko (PS) Michal Šimečka nerozumie, prečo sa niektorí opoziční partneri rozhodli niekoľko dní pred voľbami do Európskeho parlamentu útočiť na progresívcov a vyzývať k tomu, aby PS vo voľbách nezvíťazilo.

Šéf hnutia na základe ich vyjadrení tvrdí, že zrejme úplne neporozumeli tomu, o čom sú nadchádzajúce voľby. Šimečka ďalej vyzval ľudí, aby v sobotu 8. júna prišli k volebným urnám a vybrali si svojich zástupcov v europarlamente.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

„Úprimne tomu nerozumiem. Som toho názoru, že pokiaľ ide o opozíciu, naším hlavným súperom sú vládne strany a špeciálne strana Smer-SD. Myslím, že aj voliči opozície chcú vidieť, že dokážeme Smer-SD v demokratických voľbách poraziť,” uviedol predseda progresívcov a dodal, že tieto útoky nebudú opätovať. Voliči podľa Šimečku veľmi dobre vedia, o čom sú tieto eurovoľby a o čo v nich ide.

Viac k témam: Ficova vláda 2023 – 2027 (koalícia Smer-SD Hlas-SD SNS), Koalícia, Opozícia, Predseda Progresívneho Slovenska, Voľby do Európskeho parlamentu (eurovoľby) 2024
Zdroj: SITA.sk – Šimečka: Našim hlavným súperom je Smer-SD, nie ostatné opozičné strany (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

- Reklama -