Čistota v segmente HoReCa: Aké prostriedky vám ušetria čas a peniaze?

0

16.4.2024 (SITA.sk) – Čistota v reštauráciách, kaviarňach či hoteloch je veľmi kľúčová, preto výber tých správnych čistiacich a dezinfekčných prostriedkov vám nielen ušetrí čas a peniaze, ale zabezpečí aj dodržiavanie hygienických noriem, ktoré sú nevyhnutné pre zdravie i bezpečnosť vás a vašich zákazníkov.

V oblasti pohostinstva, hotelierstva, reštaurácií a cateringových služieb (HoReCa) je čistota absolútnou prioritou. Nielenže zaručuje spokojnosť zákazníkov, ale tiež zabezpečuje dodržiavanie hygienických noriem, ktoré sú nevyhnutné pre zdravie a bezpečnosť. Efektívna čistota však neznamená len používanie akýchkoľvek čistiacich prostriedkov. Výber správnych produktov môže výrazne ušetriť váš čas a finančné prostriedky. Predstavujeme vám prehľad najlepších prostriedkov na čistenie v segmente HoReCa, ktoré vám pomôžu udržiavať váš podnik v top stave bez zbytočných výdavkov a strát času.

1. Dezinfekčné prostriedky

V kuchyniach a priestoroch, kde sa manipuluje s potravinami, je dôležitá nielen čistota, ale predovšetkým dezinfekcia. Špeciálne dezinfekčné prostriedky, ako sú AKTIVIT dezinfekčný bez vône a farby a AKTIVIT dezinfekčný s citrónovou vôňou od spoločnosti BANCHEM s.r.o., účinkujú proti baktériám, vírusom a plesniam. Sú ideálne na dezinfekciu stolov, kuchynských dosiek, kuchynského náradia a iných povrchov, čím zabezpečujú bezpečné prostredie pre manipuláciu s potravinami.

2. Čistiace prostriedky na riad

Zaistite dokonalé čistenie vašich pohárov, príborov a riadu s kvalitnými čističmi, ktoré efektívne odstraňujú mastnotu a zvyšky potravín. Produkty ako PANTRA PROFESIONAL 07, VAU saponát na riad a AKTIVIT G sú šetrné k materiálom a zároveň poskytujú lesklý a čistý výsledok.

3. Čistiace prostriedky na podlahy

Podlahy v kuchyniach, jedálňach a spoločenských priestoroch vyžadujú špecializovanú starostlivosť. Produkty ako 5P plus, BANOX, PANTRA PROFESIONAL 11 a ELZON PLUS zabezpečujú nielen dokonalú čistotu, ale aj dezinfekciu, čím prispievajú k bezpečnému a hygienickému prostrediu pre zamestnancov i zákazníkov.

4. Dezinfekčné mydlá a antibakteriálne gély

V kuchyniach, kúpeľniach a toaletách je nevyhnutná rýchla a účinná dezinfekcia rúk. Kvalitné dezinfekčné mydlá a antibakteriálne gély, ako sú Chiroderm tekuté mydlo a Bannderm dezinfekčný gél, poskytujú túto základnú ochranu pred šírením infekcií.

5. Čistiace prostriedky na sklo a lesklé povrchy

Udržiavajte sklenené stoly, okná, zrkadlá a ďalšie lesklé povrchy bez šmúh a škvŕn s pomocou špecializovaných čistiacich prostriedkov ako AKTIVIT kontakt a PANTRA PROFESIONAL 06, ktoré zabezpečia bezchybný vzhľad vašich priestorov.

6. Odstraňovače škvŕn a nečistôt

V boji proti mastnotám, olejovým škvrnám a iným nečistotám sú neoceniteľnými pomocníkmi produkty ako Sensi odstraňovač škvŕn color/white a SENSI odstraňovač práškový. Ide o špeciálne vyvinuté prostriedky na odstránenie týchto problémov z rôznych materiálov, čím zjednodušujú údržbu čistých pracovných odevov a iných textílií v sektore HoReCa.

Buďte si istí, BANCHEM to (č)istí!

BANCHEM s.r.o. je renomovaným dodávateľom čistiacich prostriedkov a chemických produktov, ktoré sú špeciálne navrhnuté a určené pre sektor HoReCa. S ich širokou ponukou výrobkov a dlhoročnými skúsenosťami si získali dôveru prevádzkovateľov reštaurácií, hotelov, barov a ďalších podnikov v pohostinstve. Tak neváhajte a využite jedinečné produkty, ktoré BANCHEM s.r.o špeciálne navrhol tak, aby zodpovedali špecifickým potrebám a štandardom v HoReCa sektore.

S produktmi BANCHEM s.r.o. pre HoReCa si môžu prevádzkovatelia v tomto sektore byť istí, že ich potreby v oblasti čistenia, dezinfekcie a údržby budú efektívne a spoľahlivo zabezpečené.

Informačný servis

Viac k témam: HORECA, PR
Zdroj: SITA.sk – Čistota v segmente HoReCa: Aké prostriedky vám ušetria čas a peniaze? © SITA Všetky práva vyhradené.

- Reklama -