V sobotu padne rozhodnutie, či vládna garnitúra obsadí aj posledný ústavný post, uviedol Korčok (video)

0

4.4.2024 (SITA.sk) – V sobotu sa rozhodne, či bude na Slovensku zachovaná mocenská rovnováha, alebo si táto vládna garnitúra obsadí aj posledný ústavný post. Uviedol to občiansky prezidentský kandidát Ivan Korčok vo videu na sociálnej sieti.

Chcem byť prezidentom, ktorý chce ľudí spájať, a nie rozdeľovať. Chcem byt prezidentom všetkých občanov a na prvom mieste budem mať vždy slovenský záujem,“ povedal.

Zároveň pozval svojich priaznivcov na posledný míting pred začatím moratória, ktorý bude dnes o 17:30 na Námestí SNP v Bratislave.

Viac o téme: Prezidentské voľby na Slovensku 2024

Korčok sa poďakoval všetkým za podporu a pomoc, či už finančnú, dobrovoľnícku, alebo aj za dobré slovo za posledných sedem mesiacov, počas ktorých kampaňoval. Zdôraznil, že v sobotu máme pred sebou posledný a ten najdôležitejší krok a padne rozhodnutie, kto sa stane hlavou štátu.

Chcem vás požiadať, aby ste v sobotu prišli voliť a aby ste ešte tieto zvyšné dni venovali rozhovorom s vašimi blízkymi, či priateľmi. Veľmi si prajem, aby sme spoločne znovu pohli Slovensko vpred, pretože to naozaj potrebujeme,“ adresoval svojim priaznivcom.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Kandidát na prezidenta Ivan Korčok (Prezidentské voľby 2024), Prezidentské voľby na Slovensku 2024
Zdroj: SITA.sk – V sobotu padne rozhodnutie, či vládna garnitúra obsadí aj posledný ústavný post, uviedol Korčok (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

- Reklama -