Pellegrini je chronický klamár, Demokrati ho nachytali „in flagranti“ (video)

0

3.4.2024 (SITA.sk) – Peter Pellegrini (Hlas-SD) je chronický klamár. Vyhlásila to strana Demokrati, ktorá tak reagovala na tvrdenie prezidentského kandidáta Pellegriniho, že sa nemôže zúčastniť na predvolebnej diskusii s Ivanom Korčokom v Rádiu Expres pre stretnutie s občanmi v regiónoch.

Viac o téme: Prezidentské voľby na Slovensku 2024

„V čase diskusie sa však podľa overených informácií zdržiaval na Miletičovej ulici schovaný v kancelárskej budove,” uviedli Demokrati s tým, že Pellegriniho tak nachytali „in flagranti.

Podpredseda Demokratov Juraj Šeliga uviedol, že aj toto potvrdzuje, že by Pellegrini nebol dobrým a dôstojným prezidentom, ktorého si Slovensko zaslúži.

„Lož má krátke nohy a som presvedčený, že postupne sa verejnosť bude dozvedať o všetkých zradách a účelových klamstvách, ktoré denno-denne produkuje kandidát na prezidenta Pellegrini,” vyhlásil Šeliga. Predseda strany Jaroslav Naď ďalej uviedol, že Pellegrini „bez lží a faloše nevie ani ráno vstať z postele.” Demokrati preto vyzývajú všetkých občanov, aby v sobotu prišli k voľbám a volili Ivana Korčoka.

V relácii Rádia Expres mal v utorok Ivan Korčok pôvodne diskutovať aj s protikandidátom Petrom Pellegrinim. Ten však nakoniec dohodnutú účasť zrušil a Korčok v relácii vystúpil sám.

„Ja som včas a vopred oznámil, že sa rozhovoru nezúčastním, keďže budem s vami v regióne,” uviedol Pellegrini na svojej Facebookovej stránke.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Kandidát na prezidenta Ivan Korčok (Prezidentské voľby 2024), Kandidát na prezidenta Peter Pellegrini (Prezidentské voľby 2024), podpredseda Demokratov, Prezidentské voľby na Slovensku 2024
Zdroj: SITA.sk – Pellegrini je chronický klamár, Demokrati ho nachytali „in flagranti“ (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

- Reklama -