Špeciálnym hosťom Stinga bude talianska speváčka Giordana Angi

0

16.2.2024 (SITA.sk) – Na bratislavskom koncerte Stinga, ktorý sa uskutoční 1. júna 2024 v Tipos Aréne, sa v úlohe špeciálneho hosťa predstaví talianska spevácka hviezda Giordana Angi.

Giordana Angi je mimoriadne obľúbená talianska speváčka, skladateľka aj producentka. Spieva a vydáva albumy vo viacerých jazykových mutáciách. Dosiahla jeden platinový a dva zlaté predaje albumov v Taliansku aj vo Francúzsku. Giordana okrem vlastnej speváckej kariéry komponuje hudbu aj pre rôznych talianskych umelcov, vrátane superhviezdy Tiziana Ferra.

Giordana Angi je v Taliansku slávnou speváčkou a preto bola pozvaná vystupovať aj na prestížnu hudobnú súťaž s názvom “Sanremo Song Festival”. Päť rokov pôsobila ako mentorka v televíznom speváckom programe #1 Amici a tiež v ďalších rôznych televíznych reláciách.

Svoj debutový medzinárodný EP album s názvom “Giordana” vydala s producentom Martinom Kierszenbaumom, ktorý bol nominovaný aj na ocenenie GRAMMY a spolupracuje s takými hviezdami ako Lady Gaga, Sting, Madonna, Mylène Farmer či Keane. Debutový album “Giordana” je dostupný v štyroch rôznych jazykoch – v angličtine, taliančine, francúzštine a španielčine.

Minulé leto Giordana zaznamenala vo Francúzsku 10 najlepších rádiových hitov ako “J´ètais pas fait pour le bonheur” či duet s francúzskou ikonou Pascalom Obispom. Talianska verzia jej aktuálneho singlu “Embers” (Ritorno Semper a Te”) sa už nachádza v rebríčku “Top 100 airplay” v Taliansku s viac ako 100 000 videniami videoklipu k tejto skladbe.

STING 2024
1. JÚN 2024/TIPOS ARÉNA/BRATISLAVA
Vstupenky dostupné v sieti Ticketportal a na www.vivien.sk

Informačný servis

Viac k témam: Koncert, PR
Zdroj: SITA.sk – Špeciálnym hosťom Stinga bude talianska speváčka Giordana Angi © SITA Všetky práva vyhradené.

- Reklama -