Postupovali policajti v prípade Dankovej nehody správne? Policajný prezident nariadil vykonanie kontroly

0

17.1.2024 (SITA.sk) – Kontrola preverí postup policajtov v prípade objasňovania dopravnej nehody podpredsedu parlamentu a šéfa Slovenskej národnej strany (SNS) Andreja Danka. Informovala o tom hovorkyňa policajného prezídia Denisa Bárdyová.

„Prezident policajného zboru nariadil vykonanie kontroly postupu policajtov v prípade dopravnej nehody, ku ktorej došlo vo štvrtok 11. januára na križovatke ulíc Repašského – Saratovská v mestskej časti Bratislava – Dúbravka,” uviedla hovorkyňa.

Policajtom Krajského dopravného inšpektorátu v Bratislave, ktorí objasňovali dopravnú nehodu Andreja Danka, sa s ním podarilo skontaktovať až v piatok 12. januára o 14:30. Vypočuli ho a podrobili dychovej skúške na alkohol s negatívnym výsledkom. Dopravná nehoda, pri ktorej podpredseda parlamentu narazil do semaforu na križovatke ulíc Saratovská – Repašského, sa stala vo štvrtok 11. januára krátko pred 23:30.

Viac k témam: Nehoda Andreja Danka, Podpredseda Národnej rady SR (NR SR), Predseda Slovenskej národnej strany (SNS), Prezident Policajného zboru SR
Zdroj: SITA.sk – Postupovali policajti v prípade Dankovej nehody správne? Policajný prezident nariadil vykonanie kontroly © SITA Všetky práva vyhradené.

- Reklama -