Video Zoroslava Kollára je len záverom antikampane tesne pred parlamentnými voľbami, reaguje Boris Kollár

0

28.9.2023 (SITA.sk) – Video, v ktorom vystupuje právnik Zoroslav Kollár je len záverom antikampane tesne pred parlamentnými voľbami.

Videá sú navlas rovnaké

Ako ďalej pre agentúru SITA uviedlo tlačové oddelenie hnutia Sme rodina, Z. Kollár, bývalá partnerka predsedu parlamentu Borisa Kollára Barbora Richterová a Ema Ferusová dlhodobo praktikujú diskreditačnú kampaň voči hnutiu.

Podľa predsedu parlamentu Borisa Kollára sa Z. Kollár zverejnením videa sám usvedčil, že s celou antikampaňou má veľa spoločného. „Stačí sa pozrieť na totožnosť videí, sú navlas rovnaké. Osoby v ňom používajú to isté štúdio, sedačku, zvuk i pozadie,” informovalo oddelenie.

Bola SIS zneužitá?

Z. Kollár vo svojom stanovisku obvinil B. Kollára, že zneužil pracovníka Slovenskej informačnej služby (SIS) na nezákonnú lustráciu.

Predseda hnutia Sme rodina tieto obvinenia odmieta a tvrdí, že SIS nebola nikdy z jeho strany zneužitá voči Richterovej alebo inej osobe. „Zoroslav Kollár navštevuje Richterovú na pravidelnej báze. Máme informáciu, že Z. Kollára a Richterovú už navštevuje aj predseda Slovenskej národnej strany Andrej Danko,” informovalo hnutie Sme rodina.

Boris Kollár je zároveň toho názoru, aby SIS celú vec prešetrila a tvrdí, že nech prevezme zodpovednosť ten, kto podnet SIS dal, ak ho vôbec dal.

Viac k témam: Predčasné voľby na Slovensku 2023, Predseda hnutia Sme rodina, Predseda Národnej rady SR (NR SR), Predvolebná kampaň
Zdroj: SITA.sk – Video Zoroslava Kollára je len záverom antikampane tesne pred parlamentnými voľbami, reaguje Boris Kollár © SITA Všetky práva vyhradené.

- Reklama -