utorok, 29 novembra, 2022
2.2 C
Bratislava
ÚvodSprávyHeger sa podpísal do kondolenčných kníh, pamiatku obetí tragickej nehody si uctila...

Heger sa podpísal do kondolenčných kníh, pamiatku obetí tragickej nehody si uctila aj Čaputová (video+foto)

4.10.2022
aktualizované 3. októbra 17:28

Prezidentka Zuzana Čaputová si v pondelok krátko popoludní uctila pamiatku obetí tragickej nehody v Bratislave položením kvetov a zapálením sviečky v blízkosti miesta nešťastia neďaleko zastávky Zochova. Informoval o tom v tlačovej správe hovorca hlavy štátu Martin Strižinec.

„Je veľmi ťažké uvedomiť si, že piatim rodinám sa ich blízki už nikdy nevrátia domov. Táto zastávka je nesmierne frekventovaná a stáť na nej mohol ktokoľvek. Zároveň je neodpustiteľné, že k tragédii došlo pod vplyvom alkoholu,” uviedla Čaputová.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Auto narazilo do zastávky Zochova v Bratislave (fotografie)

V súvislosti s tragickou nehodou v Bratislave, ktorá si vyžiadala obete na životoch a zranených, dostala hlava štátu aj kondolenčný list od českého prezidenta Miloša Zemana. „Dovoľte mi, aby som v mene svojom aj v mene českej verejnosti vyjadril hlbokú sústrasť Vám, ako aj rodinám pozostalých po obetiach tejto tragickej udalosti. V tejto pohnutej chvíli sme myšlienkami s Vami,” napísal Zeman.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Premiér Eduard Heger (OĽaNO) sa v pondelok popoludní v priestoroch auly Univerzity Komenského v Bratislave podpísal do kondolenčných kníh na pamiatku obetí tragickej dopravnej nehody.https://cdnv.webnoviny.sk/sites/32/2022/10/heger_kondolencna_nehoda_zochova_uk.mp4

Viac k témam: Český prezident, Dopravná nehoda, Prezident SR, Tragická nehoda na zastávke Zochova v Bratislave
Zdroj: Webnoviny.sk – Heger sa podpísal do kondolenčných kníh, pamiatku obetí tragickej nehody si uctila aj Čaputová (video+foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

728*90
- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -