Gajdošík chce viesť Považskú Bystricu ako primátor, jeho hlavnou motiváciou pre kandidatúru je práca pre ľudí

0

30.8.2022 O post primátora Považskej Bystrice sa bude v jesenných komunálnych voľbách uchádzať Richard Gajdošík. Do volieb pôjde ako stranícky kandidát hnutia Socialisti.sk. Informoval o tom krajský predseda hnutia Mojmír Kališ.

Hlavnou motiváciou pre kandidatúru je podľa Gajdošíka práca pre ľudí a hájenie ich záujmov. „Obzvlášť v nasledujúcom krízovom období mesto potrebuje, aby na jeho čele stál nielen manažérsky schopný človek v peknej kravate, ale predovšetkým človek s vysokými morálnymi a etickými hodnotami. Človek, ktorý nebude myslieť len na biznis prostredie a vlastné zabezpečenie,“ skonštatoval Gajdošík.

Gajdošík je druhým oficiálne známym kandidátom o post primátora Považskej Bystrice, ešte pred ním svoj záujem deklaroval aj diplomat Maroš Chudovský. Očakáva sa, že o obhajobu primátorskej funkcie bude usilovať aj Karol Janas, ktorý vedie mesto od roku 2010.

Viac k témam: Komunálne voľby, primátor Považskej Bystrice
Zdroj: Webnoviny.sk – Gajdošík chce viesť Považskú Bystricu ako primátor, jeho hlavnou motiváciou pre kandidatúru je práca pre ľudí © SITA Všetky práva vyhradené.